Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj wrocławska policja swoją niekompetencją, opieszałością, agresją albo ignorancją i kretynizmem po prostu niszczy życie uczciwym obywatelom. Tym razem stało się inaczej i przez brak mózgu wyszło jak wyszło.

Typ od prawie roku był poszukiwany listem gończym, a na stałe przebywał w miejscu zameldowania. XD XD

"Transportujący go policjanci — Daniel Ł. i Łukasz K. to niezwykle doświadczeni funkcjonariusze. Pierwszy w służbie jest od ćwierć wieku, drugi od 19 lat"


XD

Piątkowa interwencja miała przebieg spokojny, nic nie zapowiadało jej dramatycznego końca. Maksymilian F. nie stawiał oporu: dał się zakuć w kajdanki i około godz. 19 spokojnie wsiadł z policjantami do samochodu. Jego zachowanie na tyle uśpiło jednak czujność funkcjonariuszy, że przed skuciem nie przeszukali zatrzymanego.


Zachowanie uśpiło czujność XDDD

Tej czynności nie wykonali również policjanci z komisariatu przy ul. Połbina, gdzie przetransportowany został początkowo Maksymilian F., ani dwaj funkcjonariusze — Daniel i Ireneusz wyznaczeni do przetransportowania go do policyjnej izby zatrzymań w kolejnym komisariacie przy ul. Ślężnej.


Wygląda na to, że policja we Wrocławiu oraz l przeprowadza przed przyjęciem kandydatów test na inteligencję i jeśli ktoś uzyska wynik wyższy niż 80 to niestety nie zalicza i odsyłają go do domu.

#policja #wroclaw
ziuaxa - Zazwyczaj wrocławska policja swoją niekompetencją, opieszałością, agresją al...

źródło: temp_file8770210949034126534

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@ziuaxa: skad wiesz ze mieszkal na stale pod adresem? Ja wiem na pewno ze policja szuka typa do zatrzymania (inna sprawa) juz od 4-5lat i ciagle pod starym adresem (gdzie juz od 5 lat nie mieszka, nie jest zameldowany, nie jest w KW, nie wynajmuje). Juz minimum 2x go szukali pod tym samym adresem choc wiedza doskonale ze nie ma ten adres z nim juz nic wspolnego.
  • Odpowiedz
@pestis: powiedzial ze jest #lgbt i nie lubi dotyku obcych mu mezczyzn np. Ustalilem ze faktycznie mieszkal pod swoim adresem - wpis otagowalem #maksymilianfasciszewski. @ziuaxa skad wiesz od kiedy byl poszukiwany, jakis link? W polowie 2022 na pewno krecil fimy w tym domu na Osiedlowej 8 W-w bo to widac a w srodku jak krecil to kredensy z PRL wiec mocno wierze ze to ten sam budynek.
  • Odpowiedz
@pestis: Standardowo. Przeszukują tylko tych u których da się znaleźć trochę marihuany żeby ich wsadzić za posiadanie i podbić staty. A tego nie sprawdzali, bo po #!$%@?, jak już jest z zarzutami i staty już nabite.
  • Odpowiedz
Tej czynności nie wykonali również policjanci z komisariatu przy ul. Połbina, gdzie przetransportowany został początkowo Maksymilian F., ani dwaj funkcjonariusze.

przeszedł przez ręce policjantów klika razy i nikt nie raczył go przeszukać?
@pestis: NIE. A co? 100k nagrody dla ziomków wpłynie.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: we Wroclawiu zero jedynkowo, albo nic ci nie robia, nawet kieszeni nie przeszukaja jak jestes poszukiwany listem gonczym, albo konczysz martwy z paralizatorem w kiblu na komendzie bo byles tam niby podobny do jakiegos patusa.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: żal gnilniaży. #!$%@? mnie taki głupi błąd. Mnie #!$%@? jak w parku siedziałem za łebka to przeszukali i ujawnili zioło. Poszukiwany? #!$%@?, miły jest to niech siedzi. Jak jeszcze był skuty z przodu, to już w ogóle. Dramat. Teraz będą #!$%@?ę z logiki robili. Niech #!$%@?ą hajs na kampanię społeczną, adresowaną do policjantów, jak się skuwa i jak szuka, bo widać, że w tym #!$%@?, to nic innego nie trafi.
  • Odpowiedz
Typ od prawie roku był poszukiwany listem gończym, a na stałe przebywał w miejscu zameldowania. XD XD

Daniel Ł. i Łukasz K. to niezwykle doświadczeni funkcjonariusze. Pierwszy w służbie jest od ćwierć wieku, drugi od 19 lat"


@ziuaxa: I wszystko jasne - po 24 latach staremu policjantowi przydzielili drugiego co umie czytać i w końcu mogli sprawdzić, gdzie mieszka poszukiwany. Nie wiedziałem, że w policji są takie braki kadrowe.
  • Odpowiedz
@ziuaxa:
Przecież, to co on miał w głowie(stwierdzam po filmikach), mogło mu podpowiedzieć "chłopie patrz dwa razy już powinni cię przeszukać, ty dalej masz broń, to znak, jesteś nieśmiertelny i niedościgniony, rozwal ich i uciekaj".

Naprawdę ciężko mi uwierzyć jak można nie przeszukać, a potem się dziwić, że głowa rozwalona. Przecież to ulubiona czynność policjantów.
  • Odpowiedz
@Afam88 może tak być, często w takich sprawach lubią dzielić się detalami, więc może jakby strzelał z własnej broni to wstawili by foto dowodu rzeczowego, a jak zabrał polijantowi, to jakby wstawili zdjecie to kazdy by sie pokapowal ze to policyjna spluwa
  • Odpowiedz