Wpis z mikrobloga

Ostatnio zacząłem sobie robić długie spacery dla zrzucenia kilogramów, za jakiś czas pewnie te spacery zamienią się w #bieganie. Od zawsze miałem spory problem z zatokami zimą i zastanawiam się nad czymś porządnym na usta i nos, łatwym w praniu i przepuszczającym powietrze żeby po kilku minutach nie robiło się mokro. Ten cały Buff jest ok? Chociaż to jest wełna. Może taki 4f byłby lepszy? Może ktoś poleci coś co się sprawdziło?
  • 7
@Sunkrest: Nie mam buffa ale z tego co czytałem jest o tyle lepszy, że jest wykonany z naturalnej wełny merino. Podobno dzięki temu nie śmierdzi po jednym treningu gdy się spocisz lub po kilku dniach zwykłego korzystania (pomijam kwestię higieny xd). Ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem jeszcze.
Od zawsze miałem spory problem z zatokami zimą i zastanawiam się nad czymś porządnym na usta i nos, łatwym w praniu i przepuszczającym powietrze żeby po kilku minutach nie robiło się mokro.


@Sunkrest: co nie kupisz bedzie mokre, no nie ma opcji. Jak wydychasz cieple powietrze na zimnym, to tak jakbys chuchal. Kazda tkanina ci przemoknie, a przy czestotliwosci oddechow raczej nie odparuje.
No i teraz pytanie jak twoje gardlo, nos,
@PurpleHaze: Możliwe, że mi zaszkodzi ale i tak spróbuję. Gdy był nakaz noszenia maseczek zimą to prawie w ogóle na górne drogi oddechowe nie narzekałem.

Dzięki Panowie za pomoc :) Spróbuję tego Buffa z merino.