Wpis z mikrobloga

@kubas_782: no ja na 6, ale jakby ujebywali wibor i faktycznie marża + kapitał to byłbym jednak w dupę :D

choć wydaje mi się to nie możliwe, poza tym, nawet jeśli to gostek wygrał dopiero w pierwszej instancji, więc jeszcze droga do odwołań nie została wykorzystana
@rybsonk: fatalny to on jest dla kredytobiorcy, dla banku jest wręcz cudowny. Bank sam sobie może ustalić jakie masz mu spłacać odsetki. Mi się zbliża przeliczenie oprocentowania po 6 miesiącach. Zgadnij czy bank "trafił" z przewidzeniem stopy procentowej te 6 miesięcy temu. No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ratę już od pół roku płacę wyższa. Podejrzewam, że za następne pół roku też nie trafi i też
Zwykle jest to taka tabelka pokazująca, że przy obecnym wiborze będziesz spłacać np. 1700, jak zmniejszy się o 0,5 to 1600, a


@markhausen: wyobraź sobie ze ja będąc w banku i biorąc kredyt takiej tabelki nie dostałem, na moje pytanie Pani odpowiedziała „doradca finansowy powinien to Panu pokazać”
XD
@kubas_782: typowy bait dla zdesperowanych kredyciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@masaj: ale papier, że zapoznałeś się z tabelą musiałeś podpisać, żeby kredyt dostać, to do kogo masz pretensje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@frutson: papuga kolegi czy tam kolega papugi dostali już pozew o odszkodowanie z tytułu bezumownego korzystania z kapitału czy wciąż czekają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)