Wpis z mikrobloga

@herbatawmleku: źle rozumiesz. Świat nie tak działa. To, że nikomu nie robisz krzywdy jest na plus jako zdrowe podejście. Życie to jednak nie bajka i po 3 sekundach ludzie będą uważać Cię za dziwaka z wszelkimi tego konsekwencjami. W ludzkiej naturze jest zawsze reakcja, dopiero potem zadawanie pytań, a na próbę rozmowy i zrozumienia Twoich problemów nie będą mieć czasu. Pewnie na swojej drodze znajdziesz kogoś kto z Tobą siądzie, poświęci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@D4Ru73K: czyli to jest nienormalne, że chce szczęścia? Czy tak złe jest czucie się dobrze z sobą? To wy może macie coś z głową jak zamiast czuć się samym dobrze interesujecie się kimś innym. Wybacz, ale wole czuć się dobrze z sobą niż skakać jak debil pod wasze komemdy. Nazywaj mnie cwelem, ciulem, pedałem jak chcesz, to tylko świadczy, że tobie psychika siada jak widzisz osobę inną. Taki pro tip, normalni
@NijuGMD: skąd ten fetysz małych dziewczynek? To, że chłop @herbatawmleku się tak przebiera, to jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo faktycznie nikomu krzywdy nie robi, chociaż dla mnie to nie jest normalne, ale to moje zdanie. Tak fascynacja dziecięcym przebraniem już jest przerażająca
Serio, lepiej mieć metr pięćdziesiąt w kapeluszu, krzywy ryj i dwa włosy na głowie, bo to pozwala wciąż normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Wyskoczenie „do ludzi” w kiecce będąc facetem od razu przypina Ci łatkę dewianta, choroby psychicznej i 99.99% ludzi nie będzie chciało mieć z Tobą nic wspólnego.


@D4Ru73K: Ale wiesz, że to wszystko kwestia kulturowa i w przypadku kobiet w ~30 lat całkiem zmieniło się postrzeganie ich mody i kobiecości,
rzrbld - > Serio, lepiej mieć metr pięćdziesiąt w kapeluszu, krzywy ryj i dwa włosy n...

źródło: comment_1668593597eYMaH12d9gjSsWypblD4PZ.jpg

Pobierz
@herbatawmleku: Ehm, nadal nie rozumiesz. Mnie nie interesuje sposób w jaki żyjesz, mogę nawet Ci browara postawić. Z mojej strony luz. Moja tolerancja idzie w parze z #!$%@?. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Żyj jak chcesz. Jędyne co chce Ci powiedzieć to to, że ludzi wyrozumiałych na swojej drodze spotkasz garstkę. Reszta kopnie Cię w dupę, a że jesteś częścią społeczeństwa to aby się w nim odnaleźć i normalnie funkcjonować
@rzrbld: co innego zmiany kulturowe, a co innego przebieranie się za małą dziewczynkę, chyba czaisz różnicę? Niech sobie chłop robi ze swoim życiem co chce, ale nie normalizujmy zachowań patologicznych, bo to co się dzieję w dzisiejszych czasach to już czasami przechodzi ludzkie pojęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzrbld: Wklejasz Szkotów, jesteś głupi czy o drogę pytasz? Spróbuje przyjść na spotkanie o prace jako facet w sukience z hybrydami na palcach i make upie to usłyszysz, że czubków obsługują ulicę dalej i proszę delikatnie zamknąć drzwi. Chłopak ma definitywnie na czole wypisana listę zaburzeń psychicznych. Każdy normalny dla świetego spokoju omija takich ludzi szerokim łukiem, bo to może (oczywiście nie musi) zwiastować problemy. Ludzie wola dmuchać i mieć spokój.
albo kupić bilet do Tokyo


@D4Ru73K: Znowu wymądrzanie się? I co ma w tym Tokio robić, stać w Shinjuku jako hostessa? Myślisz, że typowy japoński salaryman z korpo lata w sukience i nikt na to nie zwraca uwagi? Przecież, Ci ludzie w społeczeństwie są tak samo nieakcpetowani jak i u nas, ale tak jak wszędzie na świecie mają swoją niszę. Po prostu niektóre branże jak muzyczna czy rozrywkowa to chwytają. U
@herbatawmleku: żal mnie Ciebie tak po ludzku, jak człowieka. Tyle i aż tyle. Jeśli jest dla Ciebie ratunek to daj sobie szanse. Życie masz jedno. A co zrobisz to Twoja sprawa. Skoro zdajesz sobie sprawę, że masz problem z głową, to zdaj sobie również sprawę, że droga która idziesz jest zła. Wyciągnij z tego wnioski. Ja za Ciebie żył nie będę. Rob jak uważasz. Dla mnie EOT.
@rzrbld: mam to w dupie. Stwierdzam fakty, choroba wymaga leczenia, a tu o zdrowej psychicznie osoba nie mówimy. To, że jednemu czy drugiemu taki styl życia pomógł, zrobił wyreżyserowaną przez korpo karierę i bryluje na wybiegach nie oznacza, że każdego to spotka. Większość takich ludzi się w rzeczywistości nie odnajdzie i finał będzie znany.
Spróbuje przyjść na spotkanie o prace jako facet w sukience z hybrydami na palcach i make upie to usłyszysz, że czubków obsługują ulicę dalej i proszę delikatnie zamknąć drzwi.


@D4Ru73K: Jak przyjdziesz w dresie to też raczej nie zatrudnią Cię w niektórych pracach. Są też takie, w których bez bycia z hybrydami w sukience Cię nie przyjmą. Tu jest problem z tym jak ktoś się ubiera stosownie na konkretną rozmowę o