Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@herbatawmleku: nie słuchaj tych cymbałów, czasy się zmieniają. zaczniesz pracę w korpo nikt nigdy się nie odezwie, bo wie, że wyrzucą ich z roboty za znęcanie się, ksenofobię itd. to co Ci opowiada ten ziomek to jest jakaś rzeczywistość pracy w kołchozie w Polsce Z w gównianym powiecie gdzie niczego nie ma. w większych miastach nikt Ci nie będzie sprawiał problemów, okolice D4Ru73Ka omijaj po prostu i będzie Ok. powodzenia i
@herbatawmleku: ja Ci nie powiem co masz robić, bo to Twoje życie. Mogę zasugerować jedynie leczenie na początek, a później sam zobaczysz. Są ludzie nadpobudliwi, agresywni, bordery, ludzie z ciężkim dzieciństwem, zaburzeń masz wiele. Każdy ma jakieś sekrety, tajemnice, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka i można bez zagłębiania się w szczegóły z takimi ludźmi egzystować w społeczeństwie. Ty z kilometra się wyróżniasz i drzesz „jestem inny” i ta
@rzrbld: korekta płci? Jak widać nowe pokolenie psychiatrów nie powinno wybierać tego zawodu. Jak się urodziłeś facetem, a chcesz zostać kobietą to jedynie świadczy o tym, że zaburzenia umysłowe przekroczyły masę krytyczną, a lekarz który w tym pomaga minął się z powołaniem. Wśród ludzi istnieje płeć męska, płeć żeńska. Reszta to zwykła dewiacja będąca efektem choroby psychicznej, która rozwinęła się na etapie ciąży lub po urodzenie poprzez rozwój w wyniku różnych
@rzrbld: korekta płci? Jak widać nowe pokolenie psychiatrów nie powinno wybierać tego zawodu.


@D4Ru73K: Wytyczne medyczne ustalają doświadczeni psychiatrzy, a nie "nowe pokolenie" (zakładam, że chodzi o młodsze od Ciebie?) I twoje chłopskie wypociny na wykopie akurat nie za wiele dla medycyny w tej dziedzinie znaczą.

czasy się tak zmieniły, że statystyki samobójców płatków śniegu niezrozumiałych przez społeczeństwo lobbowanych przez wiadome grupy w wiadomych celach wciąż się powiększają. Niestety temat
@rzrbld: wytyczne medyczne są takie że nikt nie potrafi ustalić czym się różni "kobieta w ciele mężczyzny" od mężczyzny oprocz tego że ten pierwszy twierdzi że jest kobietą. a może twierdzić z różnych powodów. a blokery hormonów i estrogen = kalectwo dla mężczyzny. jest taki ranking "ILGA EUROPE" publikowany przez UE który mierzy poziom "homofobii" w danych panstwach i tam np konieczność konsultacji z lekarzem celem zmiany płci jest już czymś