Wpis z mikrobloga

Pierwszego stycznia jak minie mi 2 lata pracy w mojej aktualnej kontraktornii zakładam Linkedina, zdjęcie i w zdjęciu tą zieloną obramówkę "Open to work". Dodam swoje wszystkie firmy, certyfikaty, polibudę. W opisie profilu napisze ogólnie o sobie ale.... dodam tam pod spodem że szukam pracy w firmie produktowej z work-life-balance oraz że stawiam na stabilność zatrudnia na pierwszym miejscu oraz długofalową współpracę.

Co najlepsze wysle zaproszenie do mojego managera z kontraktornii i do mojego managera z firmy do której jestem oddelegowany (ten co mnie traktuje jak parobka). No i będziemy czekać na reakcję ale mam w #!$%@? bo dwa lata mi minęło i zrobię im taktycznego szacha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #pracait #pracbaza #programowanie
  • 16
@Young_Senior: a rok temu nie było takiej wykładni, że 1 rok to wystarczające doświadczenie w jednej firmie i uciekasz? Obawiam się, że zostaniesz w swojej szmaciarni do końca życia
@Saly: ok uwierz mi że ciężko się zebrać z tą decyzją ale muszę ją w końcu podjąć, chodzę do psychoterapeuty i mentalnie dochodzę do tego co się odwalało w przeciągu dwóch lat i to była patola z mojej strony i ich

Przede wszystkim muszę zacząć myśleć przez pryzmat swojego życia, zdrowia, czasu wolnego i odbudowywaniu wartości siebie aby nigdy nie zgadzać się pracować za free pod presją i wyrażać swoje własne
@Young_Senior: Masz jeszcze okres wypowiedzenia, pracy nie znajdziesz z dnia na dzień, a miesiąc różnicy w tą czy w tą niczego nie zmieni. Powodzonka! Ja tez jestem w trakcie zmiany pracy i bardzo się z tego powodu cieszę ()