Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: aż się #!$%@?łem i założyłem konto po długim czasie abstynencji wykopowej.
@Wyso52: nie do końca. Bilety, które kupujesz są na PESEL, a przy przejściu do kupna na alebilet dostajesz widzisz taką informacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybrane bilety są biletami imiennymi. Ponieważ odkupujesz bilety od innej osoby złoży ona wniosek o zmianę danych w punkcie zakupu.

interes się kręci
@Wyso52: Jest tak, ale beznadziejnym zagraniem jest mówić że sprzedaż ruszy rano 15.11 a rusza o 23:30 dnia poprzedniego, bez żadnej informacji o tym chociażby w mediach społecznościowych, co zawsze robiono gdy ruszała sprzedaż. A tym razem zero info.
@Ridicolous martwy przepis, nie słyszałem żeby kogokolwiek skazano na jego podstawie, pod każdą popularną imprezą ludzie sprzedają bilety przed wejściem, a obok pełno policji, która nigdy nie reaguje. Tak samo te portale jak AleBilet istnieją od dawien dawna i nikt nic z tym nie robi, jakiś czas temu było tylko straszenie w mediach tym przepisem to przez jakiś czas niektórzy sprzedawali niby coś innego, a bilety były rzekomo gratis, tak jakby to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: oj tam oj tam, to znowu wymysł hejterów chcących zepsuć atmosferę w kadrze( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Templar: wiadomo, ważniejsze jest tworzenie bubli prawnych i rozdawanie emerytur, zajmowanie się prawdziwymi problemami to nie jest coś, nad czym władza zamierza się pochylać. Znacznie lepiej zrobić chochoła i z nim walczyć (vide piątka dla zwierząt, obrzydliwy niedzielny konsument albo mityczne kobiety regularnie dające w szyję, bo tak mówi
@SpiderFYM: Ogólnie kupowanie tych biletów to była jakaś farsa. Wszedłem na laczynaspilka około 9:00, zostało dosłownie kilka pojedynczych biletów na sektory po 240pln. Wszedłem jeszcze raz za 15 minut- a tu nagle na sektor środkowy jest jeszcze ponad 200 biletów xD, na sektor w rogu (w kwocie 180pln) również pojawiły się wolne miejsca.