Wpis z mikrobloga

Nie uważacie, że to wkurzające, że aż dwa wątki pozostały w zasadzie niewyjaśnione?

Co była na tych słynnych screenach poza krytyką gospodarstwa Dahmera? Kto te screeny tak naprawdę wysłał? Czy te screeny w ogóle istniały czy Dahmer po prostu podsłuchał jakąś rozmowę dziewczyn, ale głupio mu było przyznać? Jaka była w tym wszystkim rola Martyny?

Dlaczego Zuzka była taka zdeterminowana by koniecznie wyrwać Alvaro a potem chciała się go pozbyć przy pierwszej lepszej okazji? Czy jej znajomi zdemaskowali ją przypadkiem czy to jednak była zwyczajna ustawka? Czy Zuzka to jakaś cyniczna femme fatale czy może panna z zaburzeniami psychicznymi?

W zasadzie my w ogóle nie wiemy co w tych wątkach jest prawdą a co nie. Mnóstwo domysłów, sporo teorii, ale tak naprawdę bardzo mało konkretów. I mam wrażenie, że w ostatnich dwóch odcinkach niczego nowego się nie dowiemy.

Czuję jednak spory niedosyt.

#rolnikszukazony
  • 16
@abandon: najgorzej, że się raczej nie dowiemy bo na dymy u Dahmera to bym nie liczyła, pewnie w odcinku finałowym laski będą siedziały cicho i się żadna nie odpali.
U Tomka młodego może się coś wyjaśnić, może wbije Zuzce szpileczkę.
co do dahmera - obejrzyj wczorajszy odcinek jeszcze raz. Zuza dahmerowa po odesłaniu sama zaczęła mówić, że musi mu coś powiedzieć, ale w sumie nie powie, ale może powie - była przebitka jako sugestia do tych screenów.


@Lady-Death:

Ale na jakiej podstawie uważasz, że jej wtedy chodziło o jakieś screeny?

Czy ty sugerujesz, że laski pisały ze sobą na Messengerze gdy jeszcze mieszkały wszystkie razem w jednym pokoju?

Karolina przyznała się
@abandon: 1. obstawiam, że Dahmer coś podsłuchał lub nawet miał podsłuch u dziewczyn, bardzo wygodnie je umieścił w jednym pokoju. Skrimy od zaufanego anonima to nieudana podkładka. 2. nie zdziwiłabym się, gdyby Zuza zrobiła to dla sportu, jako konkurencję pt. czy uda mi się wygrać z jakimiś laskami i rolnik wybierze mnie. Myślę, że miała z nim kontakt przed przyjazdem, pewnie via messenger, więc byli bliżej niż on z pozostałymi dziewczynami.
najgorzej, że się raczej nie dowiemy bo na dymy u Dahmera to bym nie liczyła, pewnie w odcinku finałowym laski będą siedziały cicho i się żadna nie odpali.


@aaangelcia: Laski mogą chcieć siedzieć cicho, ale myślę, że Manowska będzie drążyła temat, żeby ustalić, co tam się #!$%@?ło i pewnie dowiemy się prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w sumie uważam za bardziej prawdopodobne wyjaśnienie tego wątku na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@abandon: ja mam takie teorie spiskowe:

Dziewczyny przyjechały do niego i im się nie spodobało, że dom jest opanowany przez muchy, pewnie miedzy sobą o tym gadały, że nie tak to wygladało na wizytówce. Do tego Dahmer się do nich nie odzywał za bardzo wieczorem, więc same zaczęły ze sobą gadać i on się poczuł urażony, że wolą ze sobą gadać niż bić się o niego. Pewnie też słyszał ich rozmowy
@abandon: pamiętaj, że jeszcze dwa odcniki. Czas antenowy musi się rozkładać na 5 osób, więc jakby teraz (w 10 odcinku) wyjaśnili wszystko o Dahmerze to w 11 i finałowym można byłoby pokazać tylko kozy.