Wpis z mikrobloga

Gdzie we #wroclaw znajdę duży wybór słuchawek gamingowych do przymierzenia? Jak narazie w media markt w dominikańskiej widziałem calkiem sporo w porównaniu do elektromarketow
  • 27
@klokupk: Ze wszystkim jest ten sam problem, z myszkami, klawiaturami itd. Powinien być chociaż jeden sklep z takimi produktami na miejscu w jakimś dużym mieście jak Wrocław czy Kraków a jedyne co można zobaczyć w sieciówkach to kilka tanich modeli + 1-2 droższe najbardziej popularne.
. Powinien być chociaż jeden sklep z takimi produktami na miejscu w jakimś dużym mieście


@Murasame: kumpel raz na jakiś czas się odpala po treningu że "#!$%@? baseny to powinny być po 5 złotych!", zwykle słyszy w odpowiedzi "zbuduj i wpuszczaj ludzi po piątaku".

Arestu nie ma, ProLine już tylko w mirkowie a duże sieci sprzedają to co tanie a z drogich co popularne, czyli też zoptymalizowały się pod statystycznego klienta
@Murasame: Po co jak większość gamerów i tak tego nie przymierza? Poza tym możesz zamówić z neta i po 14 dniach zwrócić. Natomiast ja sobie nie wyobrażam jakbyś chciał w jednym miejscu wystawić wszystkie myszki od Logitecha / Razera / Steelseries / Corsaira. O tym, że pomieszczenie samych klawiatur to też by był cyrk. Ile modeli robi Keychron np.

@klokupk: Potrzebujesz gamingowych słuchawek czy dobrych słuchawek z mikrofonem?
Steelseries są
@ploki_juhy_rdeswa: I dobrze, że wszystko przenosi się do internetu, nikt na to nie narzka i jestem zadowolony w kupowania w x-kom czy morele. Natomiast dlatego wspomniałem o 1 sklepe w duzym mieście, bo widzę to bardziej jako reklamę sklepu a nie coś co przyniesie większe zyski w stosunku to zwykłego punktu.
@Murasame: U azjatów to jest inna bajka i mentalność.

We Wrocławiu w Media Marktach masz w większości wystawiony sprzęt od Razera / Steelseries / Logitecha. Nie wszystkie modele, ale całkiem sporo tego jest. Problem się robi jak chcesz coś bardziej niszowego jak Keychron np. Wtedy faktycznie jest cyrk.

@rosomak94: W teorii mogą mieć Sennheisery gamingowe bo też jakiś czas wypuszczał takie modele, a mają je dostępne. Pamiętam, że przez chwilę
@Darth_Gohan: Słuchawki potrzebuje do csgo. Mam jakieś genesis marketowe od paru lat i wszystko jest przepięknie tylko po dwóch godzinach gniota uszy, ze zdejmuje je z wielka ulga. Kroki przeciwników słychać perfekcyjnie i mogę określić skąd idą, a znajomemu z Krakenami ja podaje info bo słyszę, a on nie.
Myślałem nad Arctis 5, HyperX cloud flight i właśnie logitech g-pro bo kolega ma i chwali sobie.

Czytałem opinie i na wykopie
@Darth_Gohan:

Poza tym możesz zamówić z neta i po 14 dniach zwrócić.


W teorii bardzo fajnie, w praktyce czasami to rozwiązanie ma także wady. Ludzie coraz częściej dostają produkty, które mają drobne ślady użytkowania a potem robią afery na wykopie, że ktoś wysłał im używkę. Ktoś sobie kupił produkt, żeby potestować a potem zwrócił po paru dniach. Potem z jednej strony sklep nie zamierza z tego powodu nagle robić super obniżki,
@Darth_Gohan: HyperX Cloud Alpha/II są akurat godne polecenia. Testowałem je przez lato i były spoko. Rozsądna jakość w dobrej cenie. Solidna, wytrzymała konstrukcja na metalowym pałąku. Jedyne co mi w nich nie pasowało to to, że są zamknięte i mi się głowa pociła. Ostatecznie przekonało mnie to do zakupu Beyerdynamic DT990 (ale one odpadają bo OP potrzebuje mikrofonu)
@klokupk: Z Logitech G Pro jest jeden mały problem. Jak masz wielką, ale to naprawdę wielka głowę to regulacja może być dla Ciebie ciut za mała. Na plus w Hyper X i w Logi jest jeszcze to, że masz dwa rodzaje padów do wyboru od razu w opakowaniu.

G-Pro powinny być spokojnie do pomacania w jakimś sklepie bo pamiętam, że je widywałem. HyperX też.

Ja Ci tylko zadam pytanie - ktoś
@Darth_Gohan:

Ja Ci tylko zadam pytanie - ktoś cię będzie oglądał w tych słuchawkach?


W dzisiejszych czasach to akurat jest czasami dosyć ważne. Sam mam corsairy, który używam zarówno do grania jak i do pracy i czasami trochę mi głupio siedzieć na kamerce w takim gamingowym headsecie.

Następne słuchawki będę chciał kupić z trochę normalniejszym wyglądame, bo wolę jedne porządne niż kupować 2 modele słabsze osobno do gier i do pracy.
@Murasame: Nie wiem czemu mi mialoby być głupio, że siedzę w gamingowym headsecie. Bardziej mnie obchodzi czy jestem w stanie gościa zrozumieć niż to czy ma na uszach Jabry czy gamingowe Corsairy :)

Zawsze możesz kupić zestaw - mikrofon plus słuchawki :)

Dlatego ja jestem mega zadowolony z Logitechów G-Pro bo się nadają do wszystkiego. Nie mają przesadzonego equalizera, nie święcą się kolorami i jakość mikrofonu na spotkania w pracy jest
Poza tym możesz zamówić z neta i po 14 dniach zwrócić. Natomiast ja sobie nie wyobrażam jakbyś chciał w jednym miejscu wystawić wszystkie myszki od Logitecha / Razera / Steelseries / Corsaira.


@Darth_Gohan: No ok, ale właśnie robią tyle modeli a ty nie masz gdzie ich testować, to po co one? Musisz zamówić z 5-7 różnych, wydać 2k i dostać kiedyś zwrot. Otworzysz każdą, poklikasz z 1-2 dni i wybierzesz lub
@symis: Otwórz firme która będzie wysyłac takie modele do testów za mała opłatę :)

Nie wiem co ja mam powiedzieć. Mimo wszystko sprzęt spokojnie można znaleźć i dotknąć tylko trzeba się natrudzić. Modeli których nie jestem w stanie dorwać do łapy to naprawdę są albo niszowe marki albo z kiepską dystrybucja w Polsce.

A co do wyboru nowej myszki - polecam kupić drugi taki sam model :P Najłatwiejsze rozwiązanie :)
A co do wyboru nowej myszki - polecam kupić drugi taki sam model :P Najłatwiejsze rozwiązanie :)


@Darth_Gohan: No i tak zrobię, ale w takim razie po co te firmy robią tyle modeli różnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech będzie tylko jeden, góra dwa i tyle.

Właśnie o to chodzi. Jesteśmy w takim momencie, że wycofano się z salonów firmowych takiego sprzętu, a one jakiś sens miały.