Wpis z mikrobloga

Gdzie we #wroclaw znajdę duży wybór słuchawek gamingowych do przymierzenia? Jak narazie w media markt w dominikańskiej widziałem calkiem sporo w porównaniu do elektromarketow
  • 27
@symis: Pewnie po to, że każdy chce znaleźć coś dla siebie i według swoich własnych potrzeb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się tam nie zgodzę, że wycofano się z salonów firmowych. Media Markt / RTV Euro dalej mają powystawiane te myszki tylko faktycznie trzeba się przejechać po 2-3 miejscach czasami, żeby zobaczyć akurat to na co masz ochotę :)
Jesteśmy w takim momencie, że wycofano się z salonów firmowych takiego sprzętu, a one jakiś sens miały.


@symis: sens z punktu widzenia klienta miały żeby przyjść, pomacać i kupić taniej w internecie, a z punktu widzenia sprzedawcy koszty, więc sprzedawca je zoptymalizował.

Z takich właśnie powodów chodzę do pobliskiego rowerowego, chociaż mają straszne marże, żeby nie dać im zdechnąć i mieć pod ręką punkt usługowy i wiedzę praktyczną jak coś trzeba
@Darth_Gohan: no nie mówię że nie ma, ale że nie jest idealnie. Jak oglądałem, to sporo braków było, trochę pustych pólek czy miejsc na jakieś urządzenie. A jakoś bym oczekiwał więcej pro-podejścia w temacie - podkładka chociażby pod myszką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a z punktu widzenia sprzedawcy koszty, więc sprzedawca je zoptymalizował.


@ploki_juhy_rdeswa: ja mówię o stoiskach producentów, a nie sklepów. W x-kom, media niech
Ja nie rozumiem logiki robienia 10+ rodzajów urządzenia, które jednak się od siebie różnią i żeby każde sprawdzić i dopasować do siebie trzeba jeździć po miastach i oglądać, albo zamówić tego tonę do domu.


@symis: no to jeśli producent widzi sens a klienci nie pokazali mu że jest w błędzie głosując portfelami, to albo producent ma rację albo statystyczny klient jest leniwy i roszczeniowy, winy producenta próżno tu się doszukiwać.
@ploki_juhy_rdeswa:

Większość osób ma o wiele mniejsze potrzeby. Ja taki sklep widziałbym jako reklamę, nie chcę powrotu do sklepów w pełni staacjonarnych. Większe firmy takie jak x-kom czy morele wydają trochę kasy na reklamy, współpracują z kanałanami na youtube, organizują jakieś konkursy itd. nawet chyba jakieś drużny sponsorowali? tego nie jestem pewny, więc mają na to środki.

Generalnie mogliby wybrać jeden sklep w większym mieście, bo te punkty i tak istnieją
@Murasame: ale ja się całkowicie zgadzam że z perspektywy klienta to by było fajne, ale sprzedawcy usiedli, policzyli i im wyszło że statystyczny klient w sklepie stacjonarnym to im generuje koszty zamiast dochodu, lepiej hajs włożyć w promocję na YT czy sponsoring i pozamykali to w #!$%@?. A teraz jest problem bo trzeba kupę forsy zamrozić, o kosztach przesyłki nie wspominając, żeby się z tematem ogarnąć.

"Stacjonarni przymierzacze" myśleli że oszukali