Wpis z mikrobloga

Czy używacie jakiś sposobów, aplikacji, dziennika papierowego na : organizaję czasu, zapisywanie pomysłów i wniosków, przemyśleń oraz swoich błędów?

Mam wrażenie że nie mam najlepszej pamięci, w danej chwili gdy coś jest oczywiste jestem przekonany że będę o tym pamiętać.. niestety niewiele czasu potrzeba i bardzo często zapominam bardziej lub mniej to co chciałbym pamiętać.
Napewno częściowy wplyw ma na to wieloletnia prokreatynacja.

To tak w skrócie, więc.. wracająjąc do pytania wyżej - Jak to u was wygląda? Co wam pomaga?

#produktywnosc #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #mozg #pamiec #prokrastynacja #motywacja #psychologia #przemyslenia #nauka
  • 12
@morik: do zapisywania pomysłów najbardziej sprawdza mi się google keep, który mam na telefonie i komputerze. Chociaż przyznaje, że przydałoby mi się zrobić na nim porządek, bo jest trochę zawalony. Do najważniejszych notatek przypinamy pinezke żeby szybciej je znaleźć. Reszty jest masa, bo zaczęłam robić notatki od 2019. Co do organizacji dnia najbardziej sprawdza mi się papier, robię listę co muszę zrobić i wykreślam na bieżąco, plany na kolejne dni zapisuje