Wpis z mikrobloga

Ciekawy wątek -> https://twitter.com/dimailnitsky/status/1591799330998202370

Wygląda na to, że to był prostu brudny deal Ukraińców - zgodzili się wymienić Nużyna, gdyż w zamian dostali aż 20 swoich.

Ogólnie ciekawa historia - rodzina skontaktowała się z Nużynem dzięki komentarzom na youtubie po których odezwał się do nich ukraiński dziennikarz. Za jego pośrednictwem udało się doprowadzić do rozmowy.

Syn Nużyna wspomina, że ojciec nie chciał pójść na wymianę, a strona ukraińska miała obiecać, że tego nie zrobi. No cóż...

#ukraina
waro - Ciekawy wątek -> https://twitter.com/dimailnitsky/status/1591799330998202370
...

źródło: comment_1668350343b90w2ZUYcsBW5S1PwbbgqU.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro naprawdę jesteś tak głupi, że myślisz, że kogokolwiek będzie obchodzić los jakiegoś zbrodniarza, w sytuacji gdy na Ukrainie orki mordują codziennie wielu cywilów?
  • Odpowiedz
  • 0
Jessuuuu ilu tu humanistów... tak, każdy normalny dowódca jeśli za jednego oddanego ruskiego kryminalistę może dostać dwudziestu swoich wyszokolonych żołnierzy wziętych do niewoli, to ktoś uważa, że się zawaha? Naiwniacy i idioci! Doskonały interes ukraińców. A że ten rusek źle od początku kombinował to tylko jego wina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waro: Aha czyli to wina Ukraińców, ze po wymianie jeńców ruscy zabili swojego? XD czyli chcesz powiedzieć, ze lepiej nie wymieniać jeńców z ruskimi, bo jeszcze tam swoich wymordują? XD

@setmauz: śmierć tego gościa nie jest winą Ukraińców, winą Ukraińców jest to, że nie dotrzymali obietnicy, choć groziła mu śmierć po takim wywiadzie
  • Odpowiedz
@steelhead:

brzydzi mnie twoja retoryka. Dlatego, że jest totalnie ruska, czyli kiedy rusek robi co mu się podoba, sra na wszelkie zasady i regulacje, a świat punktuje mu zbrodnicze działania to ma w to wysrane.


Nie, to ty masz ruską mentalność. Czyli z poprzedniego wieku. To, że ktoś łamie prawo, nie sprawia, że ty też możesz je łamać.
  • Odpowiedz
@lebort

c) Nużyn nie otrzymał żadnej korzyści osobistej (ułaskawienia), ani obietnicy, bądź zrealizowania korzyści majątkowej (bo nie pobył tam nawet miesiąca).


@
  • Odpowiedz
@TeBerry:

To, że ktoś łamie prawo, nie sprawia, że ty też możesz je łamać.


No wiem. No nieładnie postąpili ukry, że chłop nie chciał aby go wykorzystano instrumentalnie, a mimo wszystko to zrobiono. Takie są mroczne strony konfliktu zbrojnego, zwłaszcza przeciw przeciwnikowi, który zasad nie uznaje i jak napisałem, zasłania się nimi dopiero jak grając już z nim bez zasad,
  • Odpowiedz
@Aleksander_II:
Mógł nie wychodzić z paki zgłaszając się do wagnerowców( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę oczekujesz że Ukraińcy będą brali do swoich ochotniczych jednostek każdego ruskiego kryminalistę? Przecież ktoś taki to tylko problem.
Jak za dziada proponują 20 swoich to każdy by się zgodził.
Jeśli kogoś to zniechęci do poddawania się to wagnerowców, plus utrudni nabór ruskich bezdomnych i kryminalistów
  • Odpowiedz
@steelhead:

Takie są mroczne strony konfliktu zbrojnego, zwłaszcza przeciw przeciwnikowi, który zasad nie uznaje i jak napisałem, zasłania się nimi dopiero jak grając już z nim bez zasad, traci.


O, i druga cecha ruskiej mentalności. Odpowiedzialność zbiorowa. Skąd ty niby wiesz, jakimi on zasadami się kierował w czasie
  • Odpowiedz
@TeBerry: Mógł siedzieć sobie dalej w pierdlu. Wyszedł podpisując z GW umowę. Sam sobie odpowiedz jakimi zasadami się kierował.
Nieudolny jesteś w tych próbach zawstydzania.

Ale widzę, że jesteś specjalistą od ruskiej mentalności. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości wykorzystasz swój talent i będziesz braci ze wschodu umoralniać, aby już takie zezwierzęcenie nie miało miejsca, to może nie będzie to prowokować do takich sytuacji o których dzisiaj ten shitstorm. Wielu
  • Odpowiedz