Wpis z mikrobloga

Nitro: "Ja mam czasami swoje odpały. Ja mam (...) ogólnie coś takiego w mózgu, że ja nie potrafię zamknąć mordy, nie? Jak ktoś mnie #!$%@?, jakbym miał wiesz, mi się zawęża wzrok i #!$%@? muszę mu powiedzieć, tej osobie, albo tym ludziom to co chcę powiedzieć."

Też Nitro:

#famemma #nitro #nitrozyniak #muranski
Pobierz Crankees - Nitro: "Ja mam czasami swoje odpały. Ja mam (...) ogólnie coś takiego w mó...
źródło: comment_1668342260WMYLXuI74bEQIPJLZUgqAR.jpg
  • 11
@lsrrdc: gdyby nie było jutuba nigdy alter ego Sergiusza czyli agresywnych i bezkomisowy nitro nigdy by nie powstał. No chyba że w świecie jego fantazji gdy typowi który mu podłożył nogę na przerwie zwyzywał matkę jak szedł sam do domu
Są osoby, a zwłaszcza jest nią Pan Jacek z którym się nie wdaje w polemikę bo to nie ma sensu. Zakrzyczy, naubliża. Nie dziwie się nitro że nie chce schodzić do takiego poziomu.
Sam kiedyś miałem przypał z ludźmi ze „sztywnymi zasadami” i najlepszą opcją jest pozostawić ich w świecie wznawianych przez nich zasad samych.
Z jednym nawet gdy wyszedł z tego świata, nomen omen wyciągnięty z niego przez świetną dziewczynę, obecnie