Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobno na siłowni, ludzie biorą nie tylko testosteron, ale tez hormon wzrostu - bo zwiększa masę mięśniową, wage itp.

Mnie raczej interesuję wzrost. Czy oprócz tego co chcą uzyskać ludzie na silowni, dostają coś w dodatku, jak powiększenie wzrostu? U dorosłego czlowieka to juz raczej niemożliwe, kosci nie rosna, a co za tym wzrost, wiec tylko dziala to na mięśnie, dobrze mysle?
Mam komplek małego wzrostu, pisałem juz wcześniej to tutaj, ale nikt sensownie nie odpowiedział. Mam powyżej 20 lat i 165 cm.
Wołam ludzi, ktorzy moga coś widzieć..
@Kasahara @Lewusx ( w tobie szczególnie ufam, bo ty mięśniak fest, a jak to nie zadziala, to moze znasz inny sposób lewusie? )
#mirkokoksy #mikoksy #trening #silownia #medycyna #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63704375f457b9087ffba6f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Podobno na siłowni, ludzie biorą ni...

źródło: comment_1668329128KdaC6zgIwOLP7DKW1XaBcA.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jeszcze Twoje kości się nie zrosły (a mogły, pod wpływem zbyt dużego stresu za młodu, słabej diety/niedojadania) to jedyne co pomoże to właśnie uporządkowanie swojego życia żebyś się wysypiał, jadł dużo białka i ogólnie nie był w deficycie jako nastolatek, dbać o brak jakiś wielkich stresów w życiu i będziesz rósł. Branie HCG tutaj nic nie da - trzeba dbać o higienę życia i dobra dietę (w szczególności białko)
@spacja_enter: Obecnie u dzieci oznacza się wzrost w siatkach centylowych na wszytskich bilansach, więc osoby z niedoborem wzrostu są kierowane po kwalifikacji i diagnostyce do ewentualnej terapii hormonem wzrostu. Jest to finansowane przez z NFZ w naszym kraju. Niestety, ale zdarza się, że ktoś to przeoczy w trakcie rozwoju dziecka (np. spadki w siatkach centylowych) i taka osobna nie zostanie pokierowana do odpowieniego oddziału zajmującego się terapią GH lub IGF-1. Tak
PolnyKonserwator: w Twoim wieku od HGH rosna "tylko miesnie"... a w praktyce niestety tez wszystkie organy (poza szkieletem).
Przez to pakerzy ladujacy duzo HGH wygladaja idiotycznie.

Zwlaszcza brzuchy, niby fajnie zrobione, ale jak sie przyjrzysz wlasnie odstajace przez powiekszenie bebechow.

Oczywiscie przerost serca, watroby, pluc i tak dalje powadzi do licznych komplikacji
---

Zaakceptował: karmelkowa