Wpis z mikrobloga

@SarahC: zależało mi na filoetowym kolorze, czyli zrobiłem sety do +10. Inni SB robią do +11 na zielono albo do +12 na pomarańczowo. Dla mnie się nie opłacało dalej bo te dwa ostatnie mało więcej dają a strasznego miałem pecha nawet robiąc do +10. przedmiot który się nie uda od razu znika a do zrobienia jednego trzeba b dużo rzeczy.

zdjęcie innych ale z tego co wiem już maja sety wszystkie
bela913 - @SarahC: zależało mi na filoetowym kolorze, czyli zrobiłem sety do +10. Inn...

źródło: comment_1668277697CzIAGTmRdks2RZxaFYGQGp.jpg

Pobierz
@bela913: w sumie pograłabym ale mam jeszcze trzy konta do ogarnięcia na trzech różnych platformach (genshin impact, tower of fantasy, league of legends) bo się nie logowałam od 48h i nie wiem czy mi się chce klikać w następne
@bela913: Wytłumacz co Ty piszesz dokładnie bo nie kleje. Na początku piszesz „gra bez misji opartego na ulepszaniu z wielu innych przedmiotów” - czytałeś to przed wysłaniem w ogole? Czyli ze gra bez ulepszania przedmiotów? Tak zrozumiałem (chyba błędnie) a dalej piszesz ze żeby zrobić set +11 (które wygadają idententycznie) trzeba bardzo dużo przedmiotów, ktore i tak się nie zawsze uda - to jest wg mnie model levelowania czegoś xD
@L3gion: gra wymaga dużo zmian. stąd niedługo będą 3 dostępne jej wersję konkurencyjne. Też moim zdaniem ciężka gra, aczkolwiek ja sugeruje jej jeszcze większe utrudnienia dla nowych twórców jak i obecnych.
@clickPLUS: lvl poza oczywistymi postaciami jest jeszcze czarów które nie są na stałe przepisane do postaci. także ja mam np. 2 na lvl9 które SB przekładam do dowolnego maga.

ulepszanie to już dużo zależy od szczęścia. są co prawda Hring które mają pomóc w ulepszaniu ale mi nawet te najlepsze potrafiły nie pomoc gdy robiłem na +6