Wpis z mikrobloga

uwaga głosze swoją opinie (gralem 2 sezony w bdo i dałem z 3 szansy tej grze) sezony zepsuły grę, chodzi mi o to że zaczynanie z mocnym eq na starcie psuje giereczke, bo jedyne co musisz robić to grindować po 20h dziennie przez miesiąc by mieć jeden itemek więcej który da pare ap więcej i tak cały czas, a co z gorszym eq? NIC :D lepiej by było jakby każdy zaczynał OD ZERA bo te gorsze spoty mobów z małym ap są bez sensu
#blackdesert
  • 3
@Dejwor: z sezonowym gearem i niebieskim scrollem na centaurach bedziesz mial 500m silvera/h. dawno sie nie logowałem do gry ale co 20h grindu miałbyś ~1 pen piece. właśnie te gówno spoty dostały zajebiste reworki i dzięki nim w 1 sezon można łatwo wyfarmić gear pozwalający farmić 90% endgame spotów.
@basalyk44: ale to trzeba do perfekcji znać post by w 20h mieć pen rzecz, bdo opiera się tylko na grindzie, nie jesteście w stanie przekonać mnie inaczej - najlepsza kasa jest za zabijanie mobów. wiadomo od czasu do czasu cos z lifesikllem MOŻE, ale ogólnie to nudnawy według mnie bdo