Wpis z mikrobloga

@iTuTego: macie swoich Demokratów. Naprawdę jestem daleki od krytyki tej administracji, ale mam wrażenie, że przez swoją nieudolność celowo doprowadzili (pośrednio oczywiście) do tego co mamy dzisiaj. Oczywiście Putin winny i odpowiedzialny i #!$%@?ć go, ale biorąc pod uwagę, że USA najbardziej na wojnie zyskuje i oczy teraz skierowane są na Bidena i "co on zdecyduje", kiedy to Ukraińcy przelewali krew...no jest nadwyraz wyzute z emocji i pokazuje gdzie jest miejsce
Naprawdę jestem daleki od krytyki tej administracji, ale mam wrażenie, że przez swoją nieudolność celowo doprowadzili (pośrednio oczywiście) do tego co mamy dzisiaj.


@Michal2601: USA dba o swoje interesy. Jakie twoim zdaniem minusy ma ta wojna dla USA?
Bo na razie to ich firmy naftowe / gazowe kasują miliardy, za chwilę ich branża zbrojeniowa skasuje miliardy, jeden z ich głównych światowych rywali dostaje #!$%@?, a państwo które chciało im rzucić jakieś
@bungaBunga: przecież ja uważam, że USA zyskuje na tej wojnie. Można powiedzieć, że same plusy dla nich ma ta wojna i stąd moja hipoteza, że celowo do niej doprowadzili swoją pozorowaną nieudolnością. To jacy są, to już widzimy. Rozwalają ruskich jak chcą, a przecież ani jednego żołnierza tam nie wysłali.