Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rivers666: A ja nie mam problemu z klawiaturą, palce są ale szybko się czyści :P
@Secla: Chciałem kupić go bo jest strasznie dużo ofert po 4k ale jak widzę ten gownolit i temperatury i TGP 80W i dźwięk odrzutowca...
W moim Y540 ustawiam wentylatory na 46%, cichutko chodzi, karta 1660Ti 2070MHz, 3GHz na i7 i gram w RDR2 w 60FPS
@ThreeDog: ja mam i7 11800h i 3060rtx ale to za duża moc na to co gram, bez turboboosta i gpu ograniczone i tak styka, inaczej to by mi na pasjansie 90stopni walilo
jaki sens ma laptop do gier? Za jego cenę będziesz miał dużo lepszy stacjonarny


@Cernold: złóż za 6k kompa z takim środkiem (3060 i r7 5800), dołóż do tego obudowę, zasilacz, ekran 165hz I klawiature - czy tak dużo taniej to bym nie powiedział, a wydajnościowo kilkanaście procent mniej za cenę mobilności.
Dokładnie tak było u mnie jak 3,5 roku temu poskładałem sobie ozrzutnie pieca na Ryzenie 2700X i RTX 2070. W sumie przez te lata z ciężkich rzeczy odpaliłem na chwilę cyberpunka aby zobaczyć z czego ten szum, niedawno RDR2 i jakiś czas bawiłem się deepfakiem aż mi się znudziło. Tak to RTX przez 70% czasu renderuje pulpit i przeglądarkę a 30% czasu taką czy inną mapę. ¯_(ツ)_/¯


@smk666: story of my
W niemczech to pół wypłaty minimalnej. W polsce cała i to średnia xd


@BornToDie69: Sprawdźmy to:
W PL średnia krajowa netto to około 4800 PLN.
W DE minimalna to 12 ojro brutto na godzinę, czyli przy 160 godzinach w miesiącu 1920 na miesiąc, co daje około 1395 euro netto. 1395/2 w zaokrągleniu daje 698 euro czyli około 3275 PLN.

Wniosek: Pół minimalnej wypłaty DE to znacznie mniej niż cała średnia w