Wpis z mikrobloga

@apo: @apo: @szczesliwa_patelnia: podkladki chlodzace nie dzialaja - szkoda na nie kasy. Jest wiele testow pokazujacych ze nie ma zadnych roznic przy stosowaniu ich. Taki sam efekt daje podniesienie laptopa pod katem, zeby wentylatory mogly lepiej "oddychac".

Czasami tesknie za lapkiem gamingowym np. w podrozy albo na dluzszym wyjezdzie, wiec mysle ze bedziesz zadowolony :). Polecam Valhem jak jeszcze nie grales
@ReceNaGloweKasztanie: Cóż u mnie to działa, coolmaster pod MacBooka z wymienionymi na 12V wentylatorami Noctual + adapter ;) Jak tylko to odpalam to zarówno smutny, służbowy mac zdecydowanie odpuszcza sobie napierdzielanie wentylatorami na pełnych obrotach jak i mój sprzęt, który ma dodatkowo wylot powietrza na górze chodzi ciszej. Także cichy duży wentylator vs małe w lapku ;) To jest główna zaleta.
Nie mniej zgadzam się, podniesienie laptopa do góry jest istotne,
@L3gion: Tak. Nagrzewa się cała obudowa więc rozproszenie tego ciepła też pomaga, tym bardziej na aluminiowej, zimnej podstawce (więc i chłodniejsze powietrze wchodzi bokami)
@szczesliwa_patelnia: aż mi się przypomniało jak w 2013 kupiłem sobie kompa do grania xD Najgorzej wydane pieniądze w życiu, okazało się, że w wieku prawie 30lat gierki już człowieka tak nie jarają jaka za dzieciaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Warrrkek: @ThreeDog: mam Acera Nitro 5, to żebym nie zrobił power limitu, wyłączył turbo boosta i zjechał GPU do 1200Mhz to bym tym acerem pół bloku ogrzał, ale pewnie by się zjarał po 30minutach. Chociaż PROCHOT jest tak agresywny, że co 5min by mi throttling robiło