Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? pomóżcie mi bo zaraz zjadę z taśmy. DLACZEGO co noc muszę się budzić o 2/3/4 i przez 3 h potem przewracac się z boku na bok licząc że MOŻE znowu zasnę. Kładłem się po 23 i już o 2 przebudziłem się i koniec. Wszystkie ma melatoniny valeriny jedynie pomagają zasnąć ale nie trzymają na całą noc. Pije melisy czytam książkę przed snem, wietrzę pokój i wszystko #!$%@?. Mam pół butelki hydro wypić żeby mieć te 6h snu??? Bo ludzie ja 8h to w całym tygodniu śpię. Pomocyyyy
#bezsennosc #sen #pomocy #pytanie #pytaniedlaeksperta
  • 32
@Rzewliwy_wykolejeniec spróbuj z magnezem, ja biorę od jakiś 3 miesięcy i jest mega poprawa. Nawet moj różowy pasek jest w szoku jak z osoby która zasypiała po 2-3h i potrafiło mnie obudzić praktycznie wszystko to teraz zasypiam jak dziecko w 15minut i na luzie przesypiam całą nockę + zauważyłem ogólną poprawę stanu zdrowia
@Rzewliwy_wykolejeniec I've been there. Raczej psycha. Tematy poukładane nie w sposób jakbyś sobie tego życzył i to tyle jeśli o sen chodzi. Próbowałem całej tej higieny sny, melatonin, herbat, treningów i nic. W najgorszym momencie nie mogłem ani zasnąć, ani snu utrzymać, a każda noc to bardziej majaki niż regeneracyjny sen. Prochy minimalnie ratują sytuację, ale to tylko chwilowe rozwiązanie. Długoterminowo jedynie rozwiązanie tematów, które Cię bolą. Przynajmniej tak było u mnie.