Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie osobiście, czy wysoka inteligencja jest jakoś skorelowana z atrakcyjnością fizyczną?
Z reguły osoby bardzo inteligentne nie kojarzą mi się z wysoką atrakcyjnością, ale pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałem, że niby to mit i tak naprawdę osoby atrakcyjne fizycznie są również inteligentniejsze. Jak myślicie?

Zdjęcie podglądowe z jakiegoś konkursu matematycznego.

#blackpill #przegryw #tinder
Pobierz BlueTony - Jak sądzicie osobiście, czy wysoka inteligencja jest jakoś skorelowana z a...
źródło: comment_1668041914zn3fDFOOxs01vP7NQQaxUp.jpg
  • 101
@BlueTony: Ja nie wyglądam jakbym ćwiczył, a tok temu potrafiłem 230 kg w martwym ciągu podnieść. To jest właśnie to, że kombinacja genetyczna jest bardziej skomplikowana niż PERCEPCJA INSTYNKTOWNA LUDZKA, która przypisuje ŁADNYM TWARZOM same dobre cechy genetyki.
@BlueTony: słuchaj, normiki operują często na instynktach. Nigdy o niczym nie myślą i idą z konformizmem w #!$%@?. Dlatego normiki często nie rozumieją czemu mają dobra materialne i czemu ludzie ich lubią, więc co robią? TWORZĄ FRAZESY w formie rad. Więc normiki są debilami, a nie ci co widzą jak to wygląda. Normik jak będzie na ulicy bezdomnym i uda mu się wrócić na dobre tory to znów będzie #!$%@?ł normickie
słuchaj, normiki operują często na instynktach. Nigdy o niczym nie myślą i idą z konformizmem w #!$%@?. Dlatego normiki często nie rozumieją czemu mają dobra materialne i czemu ludzie ich lubią, więc co robią? TWORZĄ FRAZESY w formie rad. Więc normiki są debilami, a nie ci co widzą jak to wygląda. Normik jak będzie na ulicy bezdomnym i uda mu się wrócić na dobre tory to znów będzie #!$%@?ł normickie frazesy.


@
@Kosopietek: To jest śmieszne. Kto wie czy to nie jest ustawione. Skoro zawsze się przypisuje lepiej wyglądającym dobre cechy to i IQ może być bardzo podciągnięte specjalnie przez spermiarzy co testuję te lafiryndy
@BlueTony: bo tak jest. Poza tym jest jeszcze opcja mówiona przez niektórych, że faktycznie normiki są inteligentne i są po prostu tak źli, że zawsze nas okłamują i tylko się wydurniają tymi frazesami, BO MOGĄ, BO MAJĄ SYSTEM ZA SOBĄ I POTWIERDZENIE SPOŁECZNE, WIĘC INNI MAJĄ ICH PLECY.

Normiki są złe do bólu, generalnie ludzie - to fakt, ale sądzę, że nie są, aż tak inteligentni, BO WŚRÓD NORMIKÓW istnieje HIERARCHIA.