Wpis z mikrobloga

@mickpl: Teraz to mogą #!$%@? w kosmos stopy, właśnie wczoraj spłaciłem resztę kredytu. Miałem spłacać jeszcze 5lat ale w obecnej sytuacji w Polsce, #!$%@? jak głupi przez ostatnie kilka miesięcy aby mieć święty anielski spokój.
  • Odpowiedz
@muak47: Poprzez to, że mogą jebnąć w kosmos, co i tak negatywnie wpłynęłoby na jakość życia w Polsce, niezależnie od twojej śmiesznej hipoteki.
  • Odpowiedz
@xDgg: no tak bo jakoś życia w Polsce jest zajebista a już na bank będzie świetna przy inflacji 200% i dalej czekam na cytat gdzie powiedziałem ze podnoszenie stopek wpływa jedynie na kredyciarzy
  • Odpowiedz
@muak47: Czasem mi się wydaje jakby większość ludzi tutaj nie wiedziała czym skończyłyby się ogromne podwyżki stóp dla gospodarki xD Oczywiście nie mówię, że rząd cokolwiek dobrze rozgrywa, ale takie #!$%@? „spłaciłem kredyt, stopy w kosmos”, tak jakby to była magiczna recepta na inflację, są śmieszne.
  • Odpowiedz
Teraz to mogą #!$%@? w kosmos stopy, właśnie wczoraj spłaciłem resztę kredytu. Miałem spłacać jeszcze 5lat ale w obecnej sytuacji w Polsce, #!$%@? jak głupi przez ostatnie kilka miesięcy aby mieć święty anielski spokój.


@muak47: typowy ignorant ekonomiczny, który uważa, że go to nie dotyczy, bo ma spłacony kredyt xDDDDDD
  • Odpowiedz
Teraz to mogą #!$%@? w kosmos stopy, właśnie wczoraj spłaciłem resztę kredytu. Miałem spłacać jeszcze 5lat ale w obecnej sytuacji w Polsce, #!$%@? jak głupi przez ostatnie kilka miesięcy aby mieć święty anielski spokój.


@muak47: Gdzie tak #!$%@?łeś?
  • Odpowiedz