Wpis z mikrobloga

@kotbehemoth: Możesz dołączyć, zawistników mam ci dostatek.
W końcu mnie obowiązują inne reguły na mirko, bo śmiem mieć tag o gotowaniu i nie wklejam fotek z knajpy.

Może to ze zdjęcia niżej, zjem w Singapurze? Przecież niemożliwe żeby zrobiła niekoszmarny makaron, nitamago i chashu w polackiej Polsce, na jakiejś wsi. To zakazane, co z tego że zamówię tonę najlepszych składników i spędzę godziny na uczeniu się przepisów, jak przecież na pewno
Pobierz arinkao - @kotbehemoth: Możesz dołączyć, zawistników mam ci dostatek. 
W końcu mnie ...
źródło: comment_1668013449TNAq0TT2DVyYfWUnPaoWwg.jpg
@kotbehemoth: To sobie przyjedź do Polski na Krupnik, moja mama Ci zrobi, prawilny z żołądków :P

Przeskrolowałam całe https://www.wykop.pl/multimedia-tag/arinkaofood/ i znalazłam dosłownie tylko kilkanaście dań około azjatyckich. Pierwszy ramen jak to pierwszy, słaby ale sie nie poddawałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Onigirazu nie wyszło z mojej winy, troche sie zniechęciłam do zawijania, a formy jakie kupiłam są za małe. Ryż jaśminowy mówiłeś że oszukany to kupiłam z
Pobierz arinkao - @kotbehemoth: To sobie przyjedź do Polski na Krupnik, moja mama Ci zrobi, p...
źródło: comment_16680153624iAG9XJDuP4SAQRHO0NjKd.jpg
@kotbehemoth: Nad tą zupą spędziłam najwięcej godzin, na pewno za mało ale nie robię jej w jeden dzień, kosztują wiele pracy. Nie piszę też że wszystko umiem, bo to gówno prawda.
Zresztą nie startuję w konkursie michelin tylko gotuję sobie w domu dla 3 osób i wklejam na mirko, tak jak inni. Nikt mi nie płaci i nie zarabiam na blogach żeby sie tłumaczyć z każdej rzeczy. Gdybym mogła, to wierz
@arinkao: ej, tak w sumie poza tematem, ale nadal w temacie gotowania. Wiesz jaki może być powód tego, że po nocy w lodówce mój rosół zrobił się gęsty? Dosłownie jak średnio ścięta galareta. Co prawda zawsze gotuje rosół "na bogato" czyli 3 rodzaje mięsa, sporo warzyw i długie powolne gotowanie, ale pierwszy raz mi się zdarzyło żeby był aż gęsty.
To bardzo dobrze.


@arinkao: (ʘʘ) arinkao pochwaliła mój rosół (ʘʘ) A ja myślałem, żem debil i coś spartoliłem. Muszę tylko jeszcze popracować żeby był klarowny.
Co polecasz zrobić na bazie rosołu? Bo właśnie jutro będę gotował kolejną porcję, część zjem z makaronem, a z reszty coś bym ugotował.
rozumiem, że w twoim tagu chodzi o to, że tylko się chwalisz, a przepisu brak?


@Teith: Napisałam co tam jest. Sama też nieraz piszę przepisy jak kogoś to interesuje ale większość ludzi po prostu ogląda zdjęcia i tyle.
Nie spędzę 20 minut nad redagowaniem przepisu, gdy nikt tego nie potrzebuje, choć nieraz to robię. Zawsze można zapytać.