Wpis z mikrobloga

5% - twardy elektorat konfy
5% - ludzie którzy oddadzą na nich głos bo jako jedyna partia broniła ich przed covidowym zamordyzmem
5% - którym nie podoba się social przyznawany ukraińcom

Dwucyfrowy wynik konfederacji w wyborach jest pewny. Dlatego jest taka nagonka na nich. Nieźle zamieszali na polskiej scenie politycznej i jako jedyni mogą rozbić duopol popisowki czego im życzę.

#polityka #koronawirus #konfederacja #polska #sondaz #wybory #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz x.....r - 5% - twardy elektorat konfy
5% - ludzie którzy oddadzą na nich głos bo jak...
źródło: comment_1667991905iPvaB5gZy9MIz6SwHqteNA.jpg
  • 45
@kolega_z_sasiedztwa: póki co to przyłapałem cię na trzech kłamstwach będących zarazem twoimi jedynymi argumentami za tymi patałachami co z uporem maniaka pomijasz, a ty starasz się mnie obrazić błędnie zakładając że obejdzie mnie zdanie frajera złapanego na aż tak idiotycznie populizmy xD
Zobacz sobie kto i jak zagłosował na Gwiazodwskiego


@kolega_z_sasiedztwa: konfederosja ma 11 członków, ilu z nich głosowało za Gwiazdowskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie musisz mi udowadniać że nikt nie wmówi ci że białe jest białe, wiem to od jakiegoś czasu, ale kompromituj się dalej, śmiesznie się to ogląda
@kolega_z_sasiedztwa: ja widzę że nadal tkwisz w mentalnej komunie, ale w Polsce do rozmówcy zwracamy się w liczbie pojedynczej, czy ta neuropa jest teraz w tym pokoju? czy po prostu wstyd ci dalej robić z siebie aż tak niedorozwiniętego żeby ich bronić? lepiej ćwicz bo koledzy po fachu już bronią pisu więc i ciebie to niedługo czeka, a póki co potwierdzasz tylko moje zarzuty więc mi to na rękę, nawet szukać
@kolega_z_sasiedztwa: Jakiego #!$%@? ogarniętego kandydata? XDDDDDDDDD wystawili faszyzującego socjalistę, który jawnie mówi o kontroli rozwijającego się rynku, aby zbyt się nie rozwinął? Xdddd Bosak to śmieć, amator, a do tego chłop w życiu zarobił mniej, niż przeciętny Mirek w pół roku? Xd ob jest ekonomicznym nieudacznikiem, a chce się zabierać za ocenianie i kontrolowanie rynku xddddddu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
5% - twardy elektorat konfy

5% - ludzie którzy oddadzą na nich głos bo jako jedyna partia broniła ich przed covidowym zamordyzmem

5% - którym nie podoba się social przyznawany ukraińcom


@xer1--her: Gdy liczysz trzy razy 5% z tej samej całości, to się nie dodaje. To dalej ci sami ludzie.

@aegispolis: mi się wydaje że to jest liczone w taki sposób:
5% poparcia to twardy elektorat
Kolejne 5% to związane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xer1--her: głosowałem na bosaka a potem na trzaska bo hwhe podatki a nie mogę słuchać ich #!$%@? o LGBT i Korwin odleciał na temat Rosji aż go z Agory wyrzucili po tylu latach

Jak inne partie patrzą na badania polityczne żeby być u koryta a Korwin już niech sobie da spokój na starość

On ciągle mówił JE Putin nie zaatakuje Ukrainy i zamiast przyznać się do błędu to idzie w zaparte
Tzn ze każdy z tych postulatów dodaje dodatkowe +5pp do poparcia


@MamByleJakiNick: Raczej odejmuje. To twardy, szurski i antyukraiński elektorat - te same osoby, które mimo wszystkiego, co odwala Konfa od 2019, nadal przy niej stoją. To już poziom lobotomii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Renard15: Wg mnie wcale nie, żadne ruble. On ma za duże ego już. Ja czytałem felietony jego książkę i inne i myślę że wiem co on myśli - "Putin trzyma dziki kraj za pysk" i tacy władcy są najlepsi - jak się okazało nie a Korwin ma takie ego ze się nie przyzna że to nieprawda

On ma słabość do dyktatorów i monarchów. Ja go rozumiem (ale się nie zgadzam). A