Wpis z mikrobloga

5% - twardy elektorat konfy
5% - ludzie którzy oddadzą na nich głos bo jako jedyna partia broniła ich przed covidowym zamordyzmem
5% - którym nie podoba się social przyznawany ukraińcom

Dwucyfrowy wynik konfederacji w wyborach jest pewny. Dlatego jest taka nagonka na nich. Nieźle zamieszali na polskiej scenie politycznej i jako jedyni mogą rozbić duopol popisowki czego im życzę.

#polityka #koronawirus #konfederacja #polska #sondaz #wybory #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy
x.....r - 5% - twardy elektorat konfy
5% - ludzie którzy oddadzą na nich głos bo jak...

źródło: comment_1667991905iPvaB5gZy9MIz6SwHqteNA.jpg

Pobierz
  • 45
Mówienie ludziom, że przestaną dostawać zasiłki i będą musieli iść do roboty, to populizm?


@ibilon: mówienie ludziom że interesuje cię gospodarka, a przez cała kadencję skupianie się na zamordyzmie światopoglądowym i olewanie gospodarki to populizm, zresztą o jakich zasiłkach piszesz? przecież konfederacja chce rozszerzania świadczeń socjalnych, ich kandydat na prezydenta o tym zapewniał, właśnie o takim łowieniu pisałem wyżej, olewasz fakty i odnosisz się do czegoś czego nie robią
wolnościowcy nigdy w życiu nie zagłosują na konfederację


@Nolimit:

Wszyscy których znam zagłosują ¯\_(ツ)_/¯

mi się nie podoba socjal przyznawany polakom, ciekawe co narodowcy z tym zrobią


@kebab_z_kota:

Nic bo każdy ma w ch*u 16 latków z gilami pod nosem, chyba że wkur isz tym pier *niem swojego starego pisowca to Ci wybije z głowy głupoty raz dwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xer1--her: PiS mnie tak nie wydymał jak Konfederacja xD jako libertarianin wierzyłem w Ozjasza Goldberga, wiedziałem, że psuje mu się soft, ale i tak dałem szanse jego nowej partii. Zamiast walki o wolność osobistą i wolny rynek dostałem partie zawładnięta przez faszystowskich socjalistów, która jest podnóżkiem PiSu, jest prorosyjska, do tego ma w składzie idiotów i nieudaczników xD Taki jest obraz tego śmiesznego tworu, niech ginie. Wracam do głosowania na JE
@kolega_z_sasiedztwa: a jakieś realne działania? nie chcesz chyba powiedzieć że olewasz to iż mają całą kadencję wywalone w gospodarkę i nie robią nic w stronę żeby pokazać że jest ona dla nich czymś więcej niż populizmem cię zadowala? przecież te patałachy nie potrafią nawet złożyć projektu ustawy, mieli pokazać sposób na uzdrowienie gospodarki "projektami ustaw mentzena" a tam mój ulubiony progospodarczy pomysł na oddanie decyzji o rozwodzie świeckim biskupom xD
@Deska_o0: po pierwsze primo jako jedyni bronili małych przedsiębiorców podczas covidowego cyrku po drugie primo co ci da składanie ustaw jak banda czworga odrzuca bez czytania? Przypomnieć ci sprawę na wybór RPO? Jako jedyni zaproponowali ogarniętego kandydata kandydata i co? Jajco bo PiS PO i lewica odrzuciły go bo nie był na ich partyjnej smyczy. https://www.rp.pl/urzednicy/art8716611-oficjalnie-robert-gwiazdowski-kandydatem-psl-i-konfederacji-na-rpo
po pierwsze primo


@kolega_z_sasiedztwa: primo z założenia może być jedno, ale czego ja wymagam od ignoranta który kłamie że partia która całą kadencję olewa gospodarkę coś z nią planuje zrobić xD

jako jedyni bronili małych przedsiębiorców podczas covidowego cyrku


@kolega_z_sasiedztwa: nie kłam, podłączyli się i skompromitowali fajną akcję OtwieraMY.

co ci da składanie ustaw jak banda czworga odrzuca bez czytania?


@kolega_z_sasiedztwa: ale o jakiej bandzie czworga ty pieprzysz jak
@kolega_z_sasiedztwa: odpowiedź na jakikolwiek z powyższych punktów cię skompromituje więc idziesz w wyzwiska, patusy są zbyt przewidywalne, trzy "argumenty" za konfederosją i wszystkie są kłamstwami albo w najlepszym wypadku manipulacjami, gratuluję jeżeli to cie przekonuję i z takim betonem pewnie znowu będziemy mieć w rządzie jawnie proputinowską partię