Wpis z mikrobloga

Kolega pyta: co to oznacza, gdy jego dziewczyna permanentnie komentuje i wysyła serduszka pod postami na social mediach jakiemuś oskarkowi, który rzekomo w przeszłości był dla niej kimś bardzo ważnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) podczas gdy swojemu chłopakowi nic nie lajkuje, a wiadomości od niej stały się nagle oschłe?
#zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #costusmierdzi
  • 19
@glassmice: niee właśnie kurde chłop się zakochał naiwnie, myślał że to jest szara myszka do związku z Happy endem, na początku było bajecznie, sranie tęczą, pełno wyznań miłosnych, a teraz nagle coś się zmieniło. No i to odkrycie, że ona tam serduszka rozdaje
niee właśnie kurde chłop się zakochał naiwnie, myślał że to jest szara myszka do związku z Happy endem, na początku było bajecznie, sranie tęczą, pełno wyznań miłosnych, a teraz nagle coś się zmieniło. No i to odkrycie, że ona tam serduszka rozdaje


@costusmierdzi: Bardzo często tak bywa. Wszystko pięknie, bajecznie, kolorowo aż pewnego dnia u samicy aktywuje sie tryb; Knaga i szuka innego.
@costusmierdzi: miałem dokładnie tak samo, nawet jak mi jednogłośnie 10 Mirków i Mirabelek po opisaniu mojego przypadku napisało że jestem już piątym kołem u wozu i tylko opcją . Miałem - do momentu sprawdzenia telefonu byłej. Szczegółów całej sprawy nie podam bo za pisanie o byłej na wykopie itp byłem później przez nią zastraszany do tego stopnia że dzisiaj mam zaburzenia lękowe, ale poważnie - to jest koniec dla tego chłopaka.