Wpis z mikrobloga

@Blaskun: Tam nie dotarłem... :P

@aleandra: U mnie na uczelni do wyboru była specjalizacja albo grafika(ja się nie nadaję, nie mam kompletnie zmysłu estetycznego, aby coś ładnego wyszło:P), albo systemy i sieci komputerowe. Ale ja też chyba bardziej w kierunku programowania bym chciał... choć sam nie wiem w sumie...

W czym więc klepiesz? Jakieś ciekawe projekty masz za sobą?
@anonim1133: w niczym. Kiedyś pisałam strony w htmlu. Obecnie prawie całkiem porzuciłam informatykę. Znam się dobrze na photoshopie. Informatyka ciągle chodzi za mną, ale najbardziej skupiam się na pisaniu i to w pisaniu jako takim chcę coś osiągnąć. Na przykład napisać książkę ;))) chociaż byłam namawiana na studiowanie informatyki, ale zawsze się zastanawiałam i zastanawiać będę, po cholerę prawdziwemu informatykowi studia? Informatyk mi się kojarzy z samoukiem, pasją, dzięki czemu jest
@Blaskun: Zdobyłem potrzebne mi informacje i wystarczy :P Co dalej będę kopał? :P

@aleandra: Aaa, bo ja pisanie odebrałem jako klepanie kodu :D No tak, pasja pasją, to jest ważne, owszem. Ale jeżeli nie jest się kimś naprawdę wybitnym, to na starcie fajnie jest mieć papierek jakiś ;)

Ja, po trochu C++, PHP, pod Androida w Javie też się zdarzało... Za co się nie złapię :P