Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam głupie pytanie bo sprawdziłem demografię Polski i faktycznie jest nadwyżka mężczyzn (pomijając 50/60+ oczywiście) więc jak ci wolni funkcjonują xD? Te statystyki i tak nie uwzględniają kilku czynników jak:
- singielki, które a) nie chcą nikogo albo b) są same bo mają dostęp do topki facetów w każdej chwili, ewentualnie c) planują związek z obcokrajowcem d) planują związek ale z min. 8/10
- samotne matki
- coraz więcej związków kobieta-kobieta
Co robią goście którzy nie mają nikogo? Jestem w stanie uwierzyć że nie trzeba wiele by być samemu i to nie kwestia wyglądu tylko demografii (tzn. dobry wygląd ale nadal sam, ogarnięty ale nadal sam). Nie wiem piją całymi dniami? Idą w pracoholizm? Szczerze nie wyobrażam sobie być dłużej niż 1 rok sam chociażby dlatego, że jest to mocno nieekonomiczne. Na siłownie czy zakupy lubię iść sam ale gdzieś na wakacje czy do parku? Nie miałbym motywacji wyjść z domu.

#demografia #blackpill #polska #ludnosc #hipergamia #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #zwiazki #relacje #samotnosc #przemyslenia #polityka #dzieci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a5c10d32d13b4c411d37b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam głupie pytanie bo sprawdziłem d...

źródło: comment_16679237534sLXG7I5f7noQeUhUBDkFT.jpg

Pobierz
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Ci wolni są najczęściej upośledzeni. Zawsze rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek, bo na etapie urodzenia od razu trzeba odjąć kilka % więcej upośledzonych chłopców niż dziewczynek, którzy i tak pewnie nie założą rodziny (nie mówię o autyzmie, tylko o poważniejszych sprawach, choć zapewne baaaardzo poważny autyzm wpada do pudełka opieki całodobowej do końca życia).
SłonecznyOsioł: @lavinka: ale skąd w swoim odklejeniu postawiłaś znak równości pomiędzy wolni mężczyźni i upośledzenie? XDD Bo mnie ciekawi jaki fikoł intelektualny, który nazywasz "logiką" zastosowałaś by wyciągnąć taki wniosek z czapki.
To, że się pewien procent urodzeń dzieci z upośledzeniem jest większy u płci męskiej, nie jest równoznaczne, że to cecha wszystich wolnych rzeczy. Jakaś #!$%@? matematyka.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo upośledzeni mężczyźni mieszkają w domach opieki (np. z Zespołem Downa) i rzadko zakładają rodziny. Tak samo inne upośledzenia, gdzie mężczyzna wymaga w zasadzie zmiany pieluchy od urodzenia do śmierci i jest całe życie dzieckiem tak naprawdę. Tak, rodzi się więcej upośledzonych mężczyzn niż kobiet. Oni też krócej żyją, średnio do 45 roku życia, dlatego potem jest przewaga kobiet w starszych rocznikach.
@rysiekryszard: Gdzie napisałam tylko? To statystyka. Rodzi się więcej upośledzonych mężczyzn niż kobiet i dlatego więcej z nich za młodu nie wchodzi w żadne związki z czysto pragmatycznych powodów. Oczywiście kobiety upośledzone też istnieją i też nie wchodzą w związki, ale że jest ich mniej... w efekcie szanse obu płci na poznanie życiowego partnera po odjęciu puli osób upośledzonych są dość wyrównane.
OdległyOgrodnik: @lavinka: ale rozumiesz #!$%@? swojej logiki czy mam Ci wyciąć screena z częścią Twojego wysrywu? xDDD wstawiłaś znak równania między wolni mężczyźni, a upośledzenie. Nie wyszczególniłaś kim są owi wolni mężczyźni, czy dotyczy to wszystkich - a tak wynikało z Twojego wygrzewu - tylko #!$%@?łaś na sztukę, byle było.
Teraz się tłumaczysz, jak dostałaś placka na łeb za naginanie rzeczywistości do jakiejś narracji, ale gdyby Ci nie wytknięto upośledzonej
OstryKloszard: @lavinka: nie? A to co to jest? XD

lavinka 5 dni temu+1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ci wolni są najczęściej upośledzeni. Zawsze rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek, bo na etapie urodzenia od razu trzeba odjąć kilka % więcej upośledzonych chłopców niż dziewczynek, którzy i tak pewnie nie założą rodziny (nie mówię o autyzmie, tylko o poważniejszych sprawach, choć zapewne baaaardzo poważny autyzm wpada do pudełka opieki całodobowej do końca życia).