Wpis z mikrobloga

Elo Mirasy taki pytanie do was myślicie,że jeżeli spotykam się z laska pół roku to jest już odpowiedni moment żeby zamieszkać razem? Ona naciska na to,ale ja niewiem czy to nie za wcześnie,a wy jak sądzicie?
#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
@Dejw983 to zależy jak się dogadujecie i jakie masz obawy, ale jeśli pytasz tutaj w taki sposób o radę to znaczy, że nie jesteś gotowy i pod żadnym pozorem jej nie ulegaj
  • Odpowiedz
@Dejw983: nie ma w tej kwestii czegoś takiego jak za wcześnie. Prędzej czy później zamieszkacie razem i będzie to sprawdzian czy do siebie pasujecie. Bardzo dużo o lasce można się dowiedzieć mieszkając z nią. Jak ona chce i nalega, a Ty nie masz wątpliwości że to laska z którą chcesz się związać na stałe to nie ma na co czekać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejw983: ja znam z dwie pary co ze sobą w ogóle nie mieszkały i przeszły na narzeczeństwo xD. Ale też inaczej jeżeli razem byście wynajmowali albo ona mieszkała u Ciebie
  • Odpowiedz
@Dejw983: Ja się spotykam z typem od dwóch miesięcy i od stycznia najprawdopodobniej zamieszkamy razem xD także to zależy czy to czujesz czy nie. Myśle, ze gdybys to czuł to byłbyś zgrzany i chciał tego jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz