Wpis z mikrobloga

@BadSebastian: Wkurza mnie, że próbują wmawiać ci, że skoro mitologia jest wymyślona to można tam dać wszystko. Takim samym tokiem rozumowania we władcy pierścieni można było dać elfom karabiny, no bo przecież elfy nie istnieją. Osobiście myślę jak ty i skończyłem wiedźmina na połowie pierwszego odcinka, jak wszedł czarny elf Nigollas.
Ty masz prawo twierdzić, że wszyscy w tej grze powinni być czarni, bo to twoja ulubiona rasa ludzi i najbardziej ci się podoba.


@Flypho: Wypraszam sobie. ;)

Ja wiem, od razu rasizm xD wiadomo.


@Flypho: To Ty to napisałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OP nie jest rasistą sensu stricte, w słownikowym znaczeniu, bo raczej ciężko mu na podstawie jego wpisu przypisywać wyznawanie wyższości jednej rasy nad
na szczęście lewarskie media nie mają nigdy bólu dupy o nieczarny kolor skóry.

Nigdy, przenigdy, a resztę wymyśleliście wy, dziennikarze.


@thority: Przecież ty właśnie mi tu przyznajesz rację, że sobie ten ból dupy wymyślacie i przedstawiacie jakies clickbaitowe artykuły, albo opinie randomów, jako jakieś zbiorowe stanowisko "lewackich mediów" xD

Oto całe źródło, dla tego artykułu, który zalinkowałeś. Te wszystkie "lewackie media". Nie wstyd ci tak po ludzku?
Pobierz a.....s - > na szczęście lewarskie media nie mają nigdy bólu dupy o nieczarny kolor s...
źródło: comment_1667923046yRdMklpD68tdCDDI7xwLA0.jpg
@SpoconaPacha: Jacy "wy"? Ja nie reprezentuję żadnej grupy tylko piszę w swoim imieniu, a jak chciałaś odpisać do kilku osób to nie wołaj tylko mnie.

Ciekawe, że jedyna niespójnośc jaka nie pasuje obecnym tutaj powołującym się na materiał źródłowy to kolor skóry jednej postaci, albo gadanie o tym, że wikingowie nie widzieli nigdy ciemnej karnacji więc nie pisali o tym w mitologii.

Ciekawe jak wpadli na mroczne elfy (Dökkálfar) które według
@thority: W jakim ty świecie żyjesz, że uważasz jakieś stronki o grach za źródło informacji o świecie, polityce, czy w ogóle czerpania stamtąd jakiejkolwiek wiedzy o świecie poza grami? XD

I co to ma w ogóle wspólnego z jakimkolwiek "lewactwem", raczyłbyś powiedzieć? Ty z tych, co klikają w spam od nigeryjskich książąt? Bo coś ten rodzaj łapania się na clickbaity u ciebie widzę i takąż samą weryfikację źródełx D

> xDdDdDdDd
@aegispolis: a kto ma pisać o grach? Wysokie Obcasy?
O grach piszą media związane z grami, często będące częścią jakiegoś większego wydawnictwa i mające narzuconą konkretną ideologię. Skoro najwięksi w tej branży na zachodzie mają problem z brakiem murzynów, to gdzie błąd w moim pisaniu?
@thority: To oficjalna ilustracja narysowana przez samych wikingów w 1300 roku? O kurde ładnie wtedy rysowali.

Jako obrońca materiału źródłowego na pewno wiesz, że w mitologii nordyckiej, czarne i mroczne elfy to osobne byty, prawda?

Wkleiłem Ci cytat o ich karnacji jako kontrargument, że wikingowie nie pisali o ciemnoskórych postaciach.
@thority: Raczej bym przedstawił tak jak Twój obrazek, ale przecież gdyby nie to, że tak właśnie były przedstawiane elfy w popkulturze przez lata to nawet bym nie wiedział co to elf, co to w ogóle za argument?

Idris Elba to przecież Heimdall a nie elf, lol.