Wpis z mikrobloga

KAPITAŁ WYGRAŁ


@Bury_Zenek: Jakoś te wszystkie Supermeny-kobiety, Batmany-geje, Pogromczynie duchów odnoszą spektakularne klęski. To że jakiś tam zysk robią - to zasługa normalnych utworów, z normalnymi mężczyznami.

Jak odkryli taka żyłę złota - niech stworzą od podstaw legendarnego boga nordyckiego Tajrona, który wychowywał się bez ojca, z otyła matką Murzynką.
  • Odpowiedz
Jakoś te wszystkie Supermeny-kobiety, Batmany-geje, Pogromczynie duchów odnoszą spektakularne klęski.


@7160: Bo są #!$%@?. Rynek to też weryfikuje. Nie na wszystko raribow-washing, czy tam inny washing może pomóc. I szczerze mówiąc, bardzo mnie to cieszy, bo osobiście bardzo tego nie lubię, zwłaszcza jeśli takie coś ma być główną osią filmu, czy tam czegoś.

Ale powiedz mi, dlaczego już wykopkom nie przeszkadza, że głównym bohaterem w tejże opowieści opartej o mitologię
  • Odpowiedz
  • 0
Gigant w mitologii nordyckiej wyglądał jak #!$%@? chciał, więc mógł być nawet czarna kobieta z 3 cyckami
  • Odpowiedz
przecież podesłałem zdjęcie Innuitów. Rysy twarzy i kolor skóry się zgadzają. A dredy może se zrobić każdy.


@Arientar: przepiękny fikoł. Inuici są czarnoskórzy, czego nie rozumiesz prawaku!

Zacytuję własny wpis w odpowiedzi do innego lewaka z bielmem dogmatów na
  • Odpowiedz
że głównym bohaterem w tejże opowieści opartej o mitologię nordycką ma być ktoś z mitologii greckiej


@Bury_Zenek: A nie przeszkadza?

Pewnie przeszkadza, ale:
- grek mniej się wyróznia niz Murzyn, nie bije tak po oczach
- jak wstawią Murzyna to każdy jest świadomy, że jest robiony w #!$%@?. Nikt normalny nie lubi propagandy. Wstawienie greka jest OK, bo to nie jest wyrazem ideologii - ot, ktos miał jakis zamysł, może
  • Odpowiedz
nie bije tak po oczach


@7160: murzyn już jednak cię bije po oczach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ąc już oczywiście od tego, czy faktycznie postać ze screena jest czarna, biorąc pod uwagę, że przecież Arabowie NIE SĄ xD
  • Odpowiedz
W jakiej szerokości geograficznej żyją bogowie?


@aegispolis: Ale to jest już walenie fikołków po całości XDDD W żadnej nie istnieją, ale chyba nie sądzisz, że w nordyckiej mitologii masz czarnych bogów? Argument "ale przecież historia jest zmyślona, więc można j**ać logikę po całości" to jest najgorszy i zarazem najbardziej śmieszny argument, jaki stosują ludzie w takich sytuacjach XD
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: A ty lubisz jak cię usiłuja manipulować? Jak podejdzie do mnie ktoś i powie "Prosze pana" - odwrócę się i wysłucham. Jak usłyszę "Piekny kawalerze" - od razu jestem nastawiony negatywnie, bo wiem, że zaraz mi będzie chciał wróżyć za kasę, sprzedać wkrętarkę makity za 200 zł albo w inny sposób wyciągnąć kasę. Mimo że faktycznie jestem pięknym kawalerem.
  • Odpowiedz
jak wstawią Murzyna to każdy jest świadomy, że jest robiony w #!$%@?.


@7160: No to jeśli tak czujesz to nie graj w tę grę. Ja na przykład tych całych filmów, z całej tej serii, o której pisałeś wcześniej obejrzałem całe 0. I czuję się z tym dobrze. Natomiast patrząc na prawicową narrację na wykopie mógłym odnieść wrażenie, że w zasadzie wychodzą TYLKO filmy tego typu. Zamknięcie się w bańce czegoś
  • Odpowiedz
A ty lubisz jak cię usiłuja manipulować?


@7160: Słuchaj, jeśli chodzi o podane przez ciebie przykłady kinematografii - to ja się nawet z tobą zgodzę i rozumiem twoje podejscie. Tylko, że akurat w tym przypadku uważam, że ból dupy jest zupełnie nieuzasadniony i przesadzony. (Aczkolwiek, biorąc pod uwagę właśnie te przykłady z kina ja na przykład rozumiem dlaczego możesz być "wyczulony" na tego typu rzeczy, tylko nie przesadzajmy w drugą
  • Odpowiedz
@reggis: Poniewaz to jest obrzydliwa poprawnosc polityczna wciskana na sile. Moze filmy takie jak Black Panther przedstawiajace wplywy kuktur afrykanskich na super bohaterow Marvela takze powinien przedstawiac bialych ludzi poniewaz roznorodnosc?
  • Odpowiedz
@7160: A jeszcze rozwijając wątek tego całego rainbow washingu etc, etc, to dla mnie - jako osoby lewicowej to jest OBRZYDLIWE. Takie wiesz, uosobienie kapitalizmu i korpo ludek który dla pieniędzy, do pokazania się przed kamerami ubrał się kolorowo i krzyczy "PAĆCIE, MI ZALEŻY NA TYCH UCISKANYCH, PAĆIE NA MNIE, PAĆCIE!". Jest to cyniczne i... no, to jak określiłem wcześniej wydaję mi się najbardziej celne - OBRZYDLIWE.
  • Odpowiedz
A w przyszłości co? - Sportowcami tylko Murzyni?


@7160: PAnIE 7160, STOP! Teraz już wkraczasz na obszar, który w logice nazywa się "slippery slope".

Tylk generalnie, ja patrzę na to trochę w inny sposób - to jest efekt amerykańskiego wpływu na naszą kulturę i generalnie patrzymy trochę na to jak turyści w zoo na małpy rzucające w siebie gównem. I przenoszenie problemów Stanów Zjednoczonych do Polski i ogólnie Europy jest
  • Odpowiedz