Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prośba adminów o dodanie wpisu. Usunąłem konto na wykopie, a chcę się podzielić wesołą historią. To nie jest bajt jak co drugi wpis...

https://www.wykop.pl/wpis/68449989/anonimowemirkowyznania-mirki-mam-nietypowy-problem/

Słuchajcie, mam dobrą wiadomość! Udało mi się dojść do porozumienia! :)
Wiecie co się stało? Holenderka... przeprosiła mnie za swoje zachowanie. Tak. Z początku tłumaczyła się tym, że bała się, iż zostanie sama i dlatego na mnie wymusiła alimenty. Jednak po tym co jej pisałem - stwierdziła i odczuła, że alimenty to coś co jest najmniej potrzebne. I mnie jeszcze zaczęła przepraszać. Chociaż też ją rozumiem, bo Polak w Polsce dawał jej powód.
Jednak finansowo trochę będzie mnie to kosztowało. Lecz chcę pomóc w tym jak najlepiej. Do tego muszę podszlifować holenderski, bo gadamy ciągle po angielsku. Przyszłość też planuję w tym kraju.

Także widzicie - nawet taki przegryw jak ja może mieć dziewczynę. Polecam i Wam. Holenderki są bardzo w porządku. Jeżeli chodzi o Polki nad którymi trzeba skakać, znosić je fochy o nic, w restauracji kupować i ogólnie się naskakać a na koniec i tak nie ma szacunku gdzie Ci nie odpisze, bo ona musi pisać z kimś idealnym. Niestety to samo jeśli chodzi o Ukrainki. Holenderki? Są bardzo szczęśliwe, zadowolone z życia, chcą się tym szczęściem chętnie dzielić, szczere i bezpośrednie, jak coś będziesz chciał im kupić to będą dziwnie się patrzeć a wręcz będzie to źle odebrane.
A właśnie, ponoć Polki to kłody. Ja co prawda z Polką nie doświadczyłem seksu ale raz byłem w łóżku i przytulałem to wiem o czym mowa. Tylko facet aktywny a Polka nie. Natomiast Holenderka-kłoda? Hahaha! Nigdy w życiu! To jest coś pięknego! Coś pięknego, że facet był w łóżku z kobietą i czuł się w nim obecny a nie jak z Polką która odhaczyła ptaszka jako obowiązek w łóżku w którym była kłodą. Byłem dla niej też potrzebny, też okazywała mną zainteresowanie. A Polki? Szkoda gadać. Ale może niewiele wiem o Polkach, bo doświadczyłem tylko z Polką raz w wersji demo ;) z Holenderką zdecydowanie więcej :)

Dobrego dnia wszystkim! :)

#zwiazki #s--s #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #logikarozowychpaskow #p0lka #rozowepaski #po30 #dobregodnia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63680daa768f2f483ae4a8ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1a6e1 9r33n: Znaczy zostajesz w Polsce czy do Holandii się przeprowadzasz docelowo ? Mam nadzieję,że sobie to jakoś ułożysz i że może się jeszcze z nią koniec końców ohajtasz OPie, bo co tu dużo mówić - trafiła ci się jak widzisz NAPRAWDĘ świetna i wyrozumiała laska a dzieciak potrzebuje jednak ojca :)

Lekko na pewno nie będzie,ale się ogarniesz,bo widzisz: zobaczyłeś,że można i nie taki diabeł straszny jak go malują. Powodzenia :)

I fajnie,że podajesz jaki był tego dalszy ciąg, fajnie wiedzieć że komuś się jednak dobre zakończenia (choć dla ciebie to nie koniec,to początek) trafiają,aż pomimo deprechy dostałem teraz banana na mordzie choć przecież cię nie znam w sumie :) Trzymaj się miras !
  • Odpowiedz
WolnyKoń: > Także widzicie - nawet taki przegryw jak ja może mieć dziewczynę.

gościu, raz zaruchałeś i zrobiłeś dziecko przypadkowej kobiecie, a żadna kobieta nie chce być samotną matką, nie wiem z czego tu być dumnym xD akapit o tym jakie Polki są beznadziejne też jest śmieszny skoro prawie nie masz z nimi doświadczenia. tak to się dzieje jak chłop jest przegrywem i nagle ma szansę z kimś być, s----a zalała
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jednak możesz wyjść z przegrywy ale przegryw z ciebie nigdy. O ile trzeba być totalna sierotą by zrobić dziecko napalonej turystce to zbudowanie związku opartego na przypadkowym seksie i dziecku może was przerosnąć. Czytając twoje wypociny to za bardzo wykopowym podejściem do kobiet przesiąknąłeś.
Ciesz się to może to twoja jedyna szansa.
  • Odpowiedz
SycącyDegenerat: > Znaczy zostajesz w Polsce czy do Holandii się przeprowadzasz docelowo ? Mam nadzieję,że sobie to jakoś ułożysz i że może się jeszcze z nią koniec końców ohajtasz OPie,

Fajnie byłoby wziąć ślub. Ale na zachodzie jest tak, że tam nie ma na to pośpiechu. Średni wiek tam to 35-40 lat na ślub a u nas coś koło 25 lat. Ludzie tam wolniej się starzeją - tak jak ja w sumie ;)

bo co tu dużo mówić - trafiła ci się jak widzisz NAPRAWDĘ świetna i wyrozumiała laska a dzieciak potrzebuje jednak ojca :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest właśnie kwintesencja przegrywu. Baba rozchyliła nogi, a ten myśli, że złapał boga na nogi. Mało tego, zmajstrował gówniaka za pierwszym strzałem i uważa, że to normalne i ok. ¯\_(ツ)_/¯

To cud, że jeszcze po polsku umiesz pisać. Większość emigrantów zapomina polskiego po 2 tygodniach :D
  • Odpowiedz