Wpis z mikrobloga

@jutlandczyk jeden z brzydszych zegarków jakie widziałem a ty jeszcze piszesz, że to chodzi za takie grube hajsy :0 tak samo nie rozumiem fenomenu rolexów. Wyglądają jak gówno z bazarku a ludzie płacą za nie kupę złota. Niech się dobrze nosi i żeby ci się ręką pod nim nie pociła.
Widzisz, to w zależności jak kto do tego podchodzi. Ja potrafię w weekend na jedno wyjście #!$%@?ć więcej niż rata miesięczna za zegare


@jutlandczyk: czekaj niech policze
5100 - 20 proc = 4080
4080 na 36 miechow to 113 fuli.
no to slabo szalejesz. na same zakupy w tesco na trzy osoby idzie mi 200 250 :D w jeden wekend :D
@instalacja: To nie wina Rolexa. Oni produkują milion zegarków rocznie, co jest gigantyczną liczbą jak na tę półkę cenową, a i tak nie są w stanie sprostać popytowi. W związku z tym sprzedawcy są zmuszeni stosować listy kolejkowe, bo to jedyny sposób na jakąkolwiek organizację sprzedaży.
@wjtk123: @instalacja dokładnie tak jest. Niektórzy mogą powiedzieć, że Rolex mógłby w takim razie zwiększyć produkcję żeby sprostać popytowi, jednak nie zdają sobie sprawy że zegarmistrzostwo to wymierający zawód i takich ludzi na świecie jest coraz mniej, zwłaszcza na poziomie w którym można pracować z luksusowymi brandami.

Z drugiej strony #!$%@? w dupe wszystkim AD, którzy wykorzystują tę sytuację i żeby zostać umieszczonym wyżej na liście oczekujących trzeba lizać im dupę