Wpis z mikrobloga

@onomatopeja_: moim zdaniem Cristiano ma blizej 10% ;d przynajmniej z tego co teraz w google znalazlem. bmi tez klamie xD ma to sens dla osoby co nie cwiczy. no ale tak jak napisales, najwazniejsze jest zeby byc zdrowy i wygladac dobrze, a bmi i bf to tylko cyferki ktore nic nie znacza.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: żeby miec precyzyjny pomiar to niestety trzeba się umówić na profesjonalne badanie. Pomiar zależy od pory dnia, tego co się zjadło a nawet wieku. Moja tanita podaje mi tłuszcz wisceralny 7 a jak zmienię wiek o -10 lat to schodzi do 3 XD. Jedyna zaleta to taka, że jak regularnie się mierzysz o podobnych porach to możesz na tej podstawie zaobserwować czy waga skacze bo np. przybyło tłuszczu, a może
  • Odpowiedz
@Jabco: pamietam jak dobre 10 lat temu byl jakis dokument o Cristiano, gdzie badali jego przyspieszenie, moc kopniecia, wyskok itp itd oraz wlasnie poziom bf. I wyszlo, ze ma 3 czy 4% xDxD i cos tam gadali ze wow, niebywaly wynik, mniejszy niz zydzi w auschwitz. Wtedy wierzylem w ten pomiar, dzis wiem, ze to wierutna bzdura i w swoim peaku mial moze z 9%, nie mniej.
  • Odpowiedz