Wpis z mikrobloga

wykopki: hurr durr. pieklo mezczyzn. nikt sie nie przejmuje kondycja psychiczna faceta. samobojstwa. zero empatii.
tez wykopki kiedy inny wykopek dzieli sie czyms dla niego nieoczywistym (bait czy nie): co? nigdy cie do klubu nie zaganiali! #!$%@?, matka cie dopiero wypuscila z piwnicy? wyjdz spod kamienia wykopku ty. ja #!$%@?, wykopek odkrywa swiat, ehehe

taki obraz wasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Aż tak panny słabo dupą kręcą, że szukają klientów na ulicy?


@awitampanstwa: W Polsce kluby ze striptizem to coś innego niż te z filmów z Hollywood :) W Polsce w większości takich klubów nawet nie ma tańczenia na rurce, tylko przysiadają się do Ciebie i masz im drinki stawiać, jak nie stawiasz to wylatujesz :D
To takie kluby dla przegrywów, płacą aby mogli porozmawiać z dziewczyną.
  • Odpowiedz
Googluje sobie później ten klub a to klub nocny ze striptizem. Aż tak panny słabo dupą kręcą, że szukają klientów na ulicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@awitampanstwa: wchodzisz free, free 1 piwo i orzeszki, wychodzisz z pustym kontem, debetem i bez nerki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@awitampanstwa: ja raz powiedziałem, że jestem aseksualny i mnie cycki nie interesują, to typ chyba nie znał takiego słowa, bo dalej nalegał, żebym chociaż spróbował na pewno mi się spodoba xD
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: pamiętam jak byłem w KRK z 8 lat temu i pierwszy raz chodzizłem wieczorem solo po rynku, podbija do mnie jakaś niezła laska, ja szok bo wtedy przegryw mocno i morda tragiczna, ona coś że do klubu zaprasza, że fajna zabawa itd. a ja chłop ze średniego miasta, nieogatnięty, pytam o co chodzi, a ona "no dziewczynki".
Wtedy połączyłem kropki i później już tylko gestem dawałem znać że nie mają
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: O stary nie wiem w którym roku zapadłeś w śpiączkę, ale to musiało być dawno i masz wiele do nadrobienia.

PS: Może to, co teraz napiszę Cię zszokuje, ale przeżyliśmy już pandemię i lockdowny a teraz mamy wojnę w Europie.
  • Odpowiedz