Wpis z mikrobloga

@picofrico: odnośnie formatów to mozna bardzo łatwo sobie je konwertować wiec nie jest to duży problem, ekran najwygodniejszy to jest okolice 6cali (chyba ze chcesz czytac jakieś techniczne pdfy - to potrzeba większy, bo ciężko je przerzucić na inny format a w natywnym skalowanie jest do bani). Zastanow sie czy chcesz z podświetleniem czy bez
  • Odpowiedz
@Paluszek_rybny: kwestia wprawy w ustawieniach calibre, Ew jeden sprytny program (mobipocketcreator chyba[z dala od kompa jestem wiec nie mam jak sprawdzić, a dawno tez tego nie robiłem). W każdym razie jest tutorial na świecie czytników ;)
  • Odpowiedz
@Zarov: nie mam pojecia, ile musze wydać żeby było przyzwoicie?

300? 350zł? czy muszę wiecej?

z tego co widze to najwazniejsze to nie mniej niz 7 cali, na bank NIE led tylko epapier a reszta mniej istotna
  • Odpowiedz
@picofrico: pod koniec tamtego roku napaliłem się na czytnik ebooków. Na samym początku chciałem kupić coś do 200zł. Jednak po lekturze na temat czytników postanowiłem wydać 340zł na Kindle Classic i kupić raz a porządnie. Czyta się naprawdę świetnie. Warto odżałować i kupić coś porządnego. Kupowałem na kindle-24.pl razem z etui więc z przesyłką zapłaciłem około 390zł.
  • Odpowiedz