Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: typie wchodzisz w normalny temat i zaczynasz od wyzywania od feminazistek i głupich dziurawców, w innych postach też szukasz na siłę jak tu się #!$%@?ć do kobiet. Nie ma sensu z tobą dyskutować bo jesteś ślepy z nienawiści.
  • Odpowiedz
A według Ciebie?


@Fan_Morawieckiego: ja kieruję się znaczeniem wyrazów zawartym w SJP PWN. Bo inaczej nie byłoby możliwości wymieniania poglądów i myśli w języku polskim, gdyby każdy wymyślał sobie własne znaczenie wyrazów/słów.
  • Odpowiedz
Przecież to, że typ pomylił/nie zna określeń, nie znaczy, że nie wie, co to znaczy, że kobieta ma okres, albo dni płodne


@Shatter: nie znaczy, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo tego

Poza tym wiedzę na temat cyklu łatwo zastąpić prezerwatywami lub dowolną inną metodą antykoncepcji, która nie bazuje na kalendarzu i/lub refleksie mężczyzny


Seks i płodność to nie tylko kwestia możemy się ruchać vs nie możemy się ruchać. To w jakim
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: po pierwsze nie udowodniłeś niczego poza tym, że masz uraz do kobiet. Nawet teraz znowu uogólniasz i wyzywasz. Nudne to już.
Po drugie nie pisałam nigdzie że Cię zaoralsm lub mialan taki zamiar.
Wiec sobie daruj.
I się nie poddałam tylko nie mam ochoty użerać się z kimś tak toksycznym jak Ty, tylko dlatego, że sobie coś uroiles i nie rozumiesz ci kto do Ciebie pisze.
Już tłumaczyłam jak
  • Odpowiedz
Bo każdy facet ma prostatę? XD


@NoMoreTearsJustSmile: Dlatego powiedziały "Każdy facet w starszym wieku ma prostatę"... Oczywistym jest, że chodziło im o przerost, chorobę, bo w innym wypadku powiedziałyby zwyczajnie, że każdy mężczyzna, samiec ma prostatę. Nie pojawiłby się temat starszego wieku. Dlatego musiałaś zrobić wykręt i uogólnić wypowiedź, aby zmienić jej znaczenie.

Mogło im też chodzić, że z wiekiem prostata wyrasta. Nie wiadomo, co im tam hulało w głowach,
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Edukacja seksualna jest w tym kraju i to na lekcjach biologii ale jak się śpi na lekcjach czy rzuca kamieniami w szkołę to cóż poradzić?
Jeśli przykładowo twój mężczyzna nie ma pojęcia o antykoncepcji to zwyczajnie sama o nią zadbaj.
  • Odpowiedz