Wpis z mikrobloga

@agaja: nie ja jestem toksyczny, a wy

To wy wrzucacie wszystkich mężczyzn do jedynego wora więc jesteście bandą hipokrytek xd

Leczcie te waszą nienawiści i pogardę do mężczyzn, bo na pewno będziecie mieć z tego problemy. Jak nie wy osobiście, to wasze córki:p
  • Odpowiedz
jakiegoś czasu widziałem twoje wysrywy ale nie myślałem że jesteś aż tak toksyczny.

Czas na czarno


@NieBendePrasowac: szkoda Tylko że w tym wpisie to ja mam rację

Bo to wy chwiejecie z zachwyca do postu pogardzającego wszystkimi mężczyznami,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieBendePrasowac: to wymaga przede wszystkim pozyskiwania od kobiety informacji na temat jej cyklu, a nie wiedzy na temat tego, co dzieje się pod kątem biologicznym. Nie wspominając już, że ja pewnie poczułbym się urażony, wiedząc, że ktoś traktuje mnie jak bezmózga i patrząc w kalendarz zachowuje się inaczej wobec mnie, nienaturalnie. W każdym razie moje komentarze dotyczą wyłącznie tego, że ktoś błędnie zakłada, że znajomość definicji i wiedza na temat
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile

@TheGreenBastard ale fikołki odwalasz i wciskasz mi coś czego nie powiedziałam.

Mi chodzi o to, że jak dziewczyna mówi: "mam owulację, spróbujmy dzisiaj zrobić dziecko", to żebyś wiedział co ona do Ciebie mówi xD I w drugą stronę, żebyś wiedział co to oznacza, jak mówi że ma miesiączkę xD Ale tak, to my jesteśmy toksyczne. Ty za to jesteś jak ten gołąb, co gra w szachy, wszedł na szachownicę, nasr#ł i myśli że wygrał. Tylko u Ciebie to polega na wyzywaniu ludzi.


A to nie jest tak że jak ludzie starają
  • Odpowiedz
@v1lk: jak już mnie wołasz, to dodam tylko, że dyskusja z osobami skrajnie przesiąkniętymi nienawiścią do drugiej płci, nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A takie koleżanko jak @girlsjustwannahavefun i inne z jej gangu takie własnej są. W końcu tworzą posty wyśmiewające WSZYSTKICH chłopów ( ͡° ʖ̯ ͡°) na podstawie wpisu randomowego wykopka, kto wie może, gość ma 15 lat
  • Odpowiedz
To jak to działa - jak kobieta uprawia seks z 50 różnymi facetami, to pochwa się rozciąga, a jak uprawia 50 seksów ze stałym partnerem, to już nie?


@choochoomotherfucker: tak swoją drogą, wiesz co mówią badania naukowe o kobietach które miały tylu partnerów?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard też to widzę, ostatnio dziwnie się to nasiliło i robi się wręcz agresywne ( _) ja jakoś nie miałem problemu wysłać drobną grafikę, nawet nie przeszło mi przez myśl żeby go wyśmiać bądź wymagać żeby się dokształcił ()
  • Odpowiedz
A nie, czekaj, dziękuję @ ziuaxa za zawołanie mnie do tego postu :-)


@ChosennOne: a po cholerę wołałeś mnie (i pozostałych) w tym wpisie? Żeby się pochwalić, że jesteś 30-letnim prawiczkiem, który wagarował w szkole na lekcjach biologii? Nie masz nic ciekawszego do roboty, w niedzielę rano, niż zanudzać innych swoimi żalami?
  • Odpowiedz