Wpis z mikrobloga

To jak to działa - jak kobieta uprawia seks z 50 różnymi facetami, to pochwa się rozciąga, a jak uprawia 50 seksów ze stałym partnerem, to już nie?


@choochoomotherfucker: każdy wie, że się nie rozciąga, ale po prostu rozjechana psiocha po wielu partnerach to taka metafora, której się używa żeby powiedzieć, że nie warto się wiązać z rozwiązłą kobietą. To co się naprawdę wtedy niszczy to psychika takiej kobiety.

  • Odpowiedz
każdy wie, że się nie rozciąga, ale po prostu rozjechana psiocha po wielu partnerach to taka metafora, której się używa żeby powiedzieć, że nie warto się wiązać z rozwiązłą kobietą. To co się naprawdę wtedy niszczy to psychika takiej kobiety.


@ToksycznySocjopata: przecież tutaj jest mnóstwo typów którzy tak właśnie uważają, że są fizyczne zmiany xD a co myślisz o psychice faceta który ma 50 partnerek?
  • Odpowiedz
@ChosennOne: Hej! Bynajmniej nie zaliczaj mnie do grona obrażających. Napisałem "Ale po co? Pan Bók nam wszystko tłumaczy!" odnosząc się do postu opki w którym ubolewa ona nad stanem edukacji seksualnej w naszym kraju. Kontynuowałem jej myśl, zauważ w liczbie mnogiej, odpowiadając niejako za wszystkich facetów, żeby w żatrobliwy sposób nawiązać trendów panujących w polskiej edukacji, obecnie pod władaniem katolickich fundamentalistów.

Swoją wypowiedzią nie chciałem godzić w
  • Odpowiedz
aż przejrzałem twoje mirko i zero zdziwienia, sfrustrowany incel który nawet na tinderze nie potrafi zamoczyć xDDDDD


@vojtyla: ps. Wiesz że baby gardzą takim bialorycerstem jakie reprezentujesz, co nie?
  • Odpowiedz