Wpis z mikrobloga

Ty bys sobie lepiej dziewuche jakas znalazl Pioter... XD

@Niedobry: juz widzę, jak jakaś będzie chciała 42-letniego gościa, który gra w jakieś głupie gierki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspaniała kolekcja. Czy są w niej również tytuły, które masz niejako od początku, tj. od momentu ich wydania, czy to zakupy już czysto kolekcjonerskie?

@pod_sloncem_szatana: nie. Najwcześniejszym tytułem jaki kupiłem jest „Exodus - The Last War” - polski
@inrzynier: Fajnie sie z synem klocilo o buildy w Lolu.

@OSH1980: Ehh.. Na poczatku to byla katastrofa i "koniec swiata". Potem "woz albo przewoz". Nie zawsze sie udaje.

Ale dla Ciebie tez szanse sa. Musisz szukac podobnych "zajawkowych." Zobacz... Ten typek od retro z YT. Tez ma rozowego. Niektore lubia.
Das kann sein.
Fajnie sie z synem klocilo o buildy w Lolu.


@Niedobry: ciekawe doświadczenie na pewno. ja w wieku 21 lat mieszkałem z dziewczyną, uczyłem się do egzaminów, imprezowałem i grałem do 3-4 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to nie tak dawno wyszedłem z pieluch drugiej córki, więc wiesz - ty już odzyskałeś niezależność, mnie brakuje kilkanaście lat.
@inrzynier: To fakt. Bardzo ciekawe. Teraz "Mlody" ma 19 lat i dalej mozemy pogadac o gierkach, anime i bzdurkach roznych. Poza tym ma prawko juz i w koncu ojca starego i poczciwego oraz matke moze po imprezach wozic.

Tylko czasem piwo mi wypija z lodowki. Ehh. Ale wybaczam bo kocham. (ʘʘ)