Wpis z mikrobloga

Jak zrobić żeby mnie milf z którym pisze już na whatsappie nie widział na Badoo.

Dobra suczka ale kazała mi usunąć konto na Badoo jeśli chcę ciągnąć relację dalej, jesteśmy umówieni na randkę za kilka dni. Jest bardzo mocno zaangażowana i pisze więcej niż ja.
Zaznaczyłem ta opcję "ukryj konto" i wyłączyłem status online ale nie widzę teraz żadnych matchy od nowych milfisków.
Więc lipa bo może nie wyjść ta randka z tą co kazała usunąć aplikacje.
Może jak ja zablokuje na aplikacji to mnie już nie zobaczy jak odkryje konto z powrotem.?

#badoo
#tinder
#milf
#podrywajzwykopem
#pytanie
#logikarozowychpaskow
  • 19
@piecnadziesiec: @Frankyyfrank: kazała usunąć, już mnie raz zablokowała na WhatsApp, jest dobra sucz, zobaczę jak będzie po randce, jak będzie ok to usunę ale na razie nie chcę marnować czasu bez matchy, bo liczy się statystyka i ja piszę bezpośrednio bez żadnych cyrków, nie mam na to czasu,
A ta jest zaangażowana i jak randka nie wypali to nie chcę być do tyłu
Nie wiem gdzie poznawać takie kobiety, na apkach jest ogromna konkurencja. Mam chodzić do barów czy na dyskoteki?


@czlowiek_z_miasta: ja sam poznałem wiele milfisków na FB nie pokazując nawet twarzy, wystarczyło bardzo atletyczną sylwetka i bezpośrednia rozmowa.