Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@benetti: Każdy z producentów ma to rozwiązane inaczej. np. modele LG od 2019 w dół wystarczy włożyć pendriva i kliknąć około 10 razy czerwony guzik na pilocie i zapisze na pendrive plik z ilością godzin. W nowszym (i starszych też) potrzebny jest pilot serwisowy. W TCL nie mam pojęcia bo to dopiero wchodzi na rynek i jakościowo to mocno średnio jak na razie
  • Odpowiedz
był dostępny w jednym sklepie 100km od domu


@McBreed: nie kupuj nigdy resztek - pewnie powystawowy, albo ze zwrotu, szkoda życia na wymiany i reklamacje potem
  • Odpowiedz
@McBreed: Nie słuchaj że jak z wystawy to zdechnie. Za miesiąc mój Panasonic 65' skończy równe 4 lata i zero problemów póki co. Jeśli dobrze oczytałem to ma prawie 12300h nalatane.

Fakt że go nie katuję, bo parametry podbijam wysoko tylko grając czy oglądając filmy. Ale jednak powystawowy ;)
  • Odpowiedz
@McBreed: mam OLEDa od Philipsa z 3-stronnym Ambi. Jest kozak :) Trochę #!$%@? działa pilot, nie ma pełnego BT tylko niektóre przyciski, ale generalnie świetny sprzęt. 4k, 120Hz, OLED - robi robotę :)
  • Odpowiedz
@NPC_358034: Jak dla mnie to możesz sobie nawet przy biurku przy 120 calach siedzieć, ale ten obrazek jest zwyczajnie idiotyczny, bo przy moich 4m między kanapą a telewizorem 48" naprawdę wystarcza, a więcej niż 55" nie wyobrażam sobie na taką odległość mieć, krowy pokroju 65" i więcej zostawmy na odległości pokroju ponad 6 metrów. Przy czym nie mam 4K, a zwykłe 1920x1080.
  • Odpowiedz
@McBreed: nie cenowa, jakościowa. Tam Ambilight, 120hz i Android, a tu 60hz, Tizen no i brak podświetlenia. Po prostu stwierdziłem że do moich potrzeb bardziej przyda mi się duży telewizor.

A że akurat nowy salon otwarli i była promka na 75 cali za 3.5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli różnica między 50 cali a 80 cali to pół metra, czyli u mnie cała ściana xD


@veranoo: tamta grafika jest dla full hd, załączam grafikę która bardziej przejrzyście prezentuje ratio dla 4k

Przy czym nie mam 4K, a zwykłe 1920x1080.


@ZlodziejBilonownic: W takim razie faktycznie wiele nie tracisz.

ten obrazek jest zwyczajnie idiotyczny


Nie jest, po prostu ludzie którzy kupują 4k zachęceni recenzjami i naganianiem sprzedawców nie zdają sobie
NPC_358034 - >Czyli różnica między 50 cali a 80 cali to pół metra, czyli u mnie cała ...

źródło: comment_1667575337pJBIk9mbRoWVwKpadZaD9b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz