Wpis z mikrobloga

@NPC_358034: ludzie przyzwyczajeni do dalekiego siedzenia i nie zdają sobie sprswy jak blisko trzeba siedzieć żeby było super

65’ do gier fajnie tak 2,2m bo trzeba ogarniać HUD
Do filmów śmiało 1,9-2m

55 cało to trzeba siedzieć mega blisko TV
  • Odpowiedz
@McBreed: Ja mam starego philipsa z ambilight ale tylko po bokach i nie potrafię się przenieść na tv bez tych j------h światełek , nie da się bez nich grać na konsoli albo czegoś oglądać
  • Odpowiedz
  • 0
@McBreed po roku zaczął się wieszać, klikasz jakąś opcje ładuje się z 5-10 sec, żadne resetowania, aktualizacje etc nie pomagają. Mam soundbar do tego podpięty to raz go widzi raz nie, utraty połączeń WiFi już są w standardzie (mam 2 osobne połączenia WiFi i pod każdym jest to samo). Ambilight znudził się po może 100 filmie.
Tak jak mirki wyżej pisali - netflix i yt. O reszcie możesz pomarzyć. Średni bardzo
  • Odpowiedz
@McBreed: Jak ja kupowałem TV w 2012 roku to wyciągaliśmy TV z pudełka zobaczyć czy matryca jest w całości czy wszystko się znajduje i tam sam pracownik w euro agd nam zaproponował. TV do dzisiaj chodzi i zero problemów Sharp - Made in Japan
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co taki malutki, 75 nie mieli? Też mam taki stary mały, ambilight za 39zl tasiemka jako tako i fajrant

@kipowrot: Ty się chwalisz czy żalisz, żeś tak biedny?
Kupiłeś znacznie za mały TV, ściana z jakimś odpustowym stylu białej cegły a do tego jebnales tani pasek z jedną barwą i nazywasz to ambilight. Ambi ma strefy i podświetlenie na podstawie treści z ekranu.
  • Odpowiedz
@McBreed mam Philips OLED 55POS9002 i nigdy więcej. Pilot to jest jakiś żart. Ma z tyłu klawiaturę qwerty na której nie da się nic napisać. W czasie pisania trzeba siedzieć bokiem do telewizora, żeby mógł wysyłać sygnał... To powinno działać przez bluetooth. Jest mikrofon, ale po jakimś czasie przestaje działać. Trzeba na nowo parować go z telewizorem, wyciągać baterie. Telewizor raz na jakiś czas traci łączność z internetem. Nie da się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: człowiek kupujący philipsa pyta kogoś czy jest biedny. O ironio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krejziismylife: Gdzie napisałem, że kupiłem Philipsa?
Plus widać, że g---o się znasz, gdyż są Philipsy które bez problemu biją Szajsungi, konkurując z Sony czy LG a mówię tu o seriach 80 i 90/93
  • Odpowiedz