Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chce zerwać z dziewczyna, ale nie wiem jak.
Słowem wstępu: jesteśmy razem około 4 lata, ale z czasem nasze drogi się rozeszły i nie widzę sensu dalej tego związku, co za tym idzie chce to zakończyć, decyzja zapadła.
Obecnie mieszkamy razem w jej mieszkaniu od około 3 lat (dostała je po babci), co za tym idzie sytuacja z wyprowadzka jest bardziej skomplikowana. Zastanawiam się jak najlepiej się wyprowadzić, nie chce robić jakiś dram, ale wiem ze różowe paski potrafią w takich momentach robić różne rzeczy, do głowy przyszły mi dwa pomysły:
A) w czasie kiedy ona jest w pracy, wywożę wszystkie swoje rzeczy, czekam aż wróci i mówię ze to koniec
B) mówię, ze to koniec i dopiero wtedy zaczynam wyprowadzkę i pakowanie przy niej
C) wywożę cześć rzeczy na nowe mieszkanie, gdy ona wraca z pracy to zabieram resztę i mówię ze to koniec
Wiem, ze dla wielu z was to mogą być rozkminy z dupy, ale kiedyś mi powiedziała, ze jej były zrobił jej jak w opcji A i ze zle jej wtedy było z takim bezdusznym podejściem, natomiast wiem, ze różowe paski w takich sytuacjach potrafią się rośnie zachowywać stad prośba do was jak to ugryźć.

#rozowepaski #zwiazki #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63644056c8f06a7cac342b56
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
OP: @Megasuper: @NoMoreTearsJustSmile: @wiesniakzdziuryzabitejdeskami: @marcel_pijak: @ParaNormikon: @r5678: @SStoumer: @KondominiumKatoSocjalistyczne: @alma_: @Hehave91: @Ranger: @Fifka23: @BoyyCanDream: @Re_mi: @Zgrywajac_twardziela:

Tutaj OP
Widze, ze czesc osob mnie zle zrozumiala, stad pewnie fala hejtu i jadu w moją stronę a może to ja nie opisałem mojej sytuacji odpowiednio dobrze, nvm.
Nie jest to bait jak ktoś tam wyżej pisał, ale realne życie. Wiem, że to zabrzmi głupio, ale nigdy nie byłem w takiej
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania a dlaczego ma to trwać kilka dni? Masz tyle dobytku, że nie zdążysz wziąć w jeden dzień? A nawet jeżeli to powinieneś mieć już nagrane mieszkanie i potem ewentualnie wpadać po rzeczy.
  • Odpowiedz
postaw się w jej sytuacji że z dnia na dzień nagle mówi koniec.

pozwól jej się przygotować na to.


@SStoumer: najlepiej to właśnie zrobić stanowczo - męczenie się przez kilka dni nie będzie zdrowe ani dla niej (która będzie miała nadzieję i będzie kombinować jak go jeszcze odzyskać), ani dla niego, po którym te dramy będą tylko spływać, a będzie musiał udawać, że mu coś tam zależy, żeby nie robić
  • Odpowiedz