Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siedzę już 10 lat za granicą ale doskwiera mi tęsknota za ojczyzną. W Polsce już nie mam nikogo zostałem sam ani dziadków ani rodziców ani rodzeństwa jakaś tam dalsza rodzina tylko. Żona odeszła kilka lat temu do innego. Mam mieszkanie w Polsce, które wynajmuje. Trochę gotówki i nowe auto. Z drugiej strony dorobiłem się tutaj kierowniczego stanowiska pracuje od 7-16/17. Trochę stresu mam ale siedzę praktycznie w biurze przy kompie i co jakiś czas wyjdę na hale. I teraz załóżmy wrócę do tej Polski i jakiś start będę miał bo mam mieszkanie auto i kasę ale z drugiej strony nie mam studiów żeby nawet myśleć o jakimś kierowniczym stanowisku. Odpowiadając na pytanie tak da się być kierownikiem bez studiów za granicą. Nie mam pojęcia co robić ale z miesiąca na miesiąc to się nasila we mnie, że mi tu źle. #emigracja #niemcy #pracabaz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63643995c8f06a7cac342a52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wersalski_kasztan: Skup się na tym żeby zostać szczęśliwym człowiekiem. To podstawa! Popracuj nad dietą, dołóż do tego trochę ruchu. Odpowiednio odżywione ciało i regularna aktywność fizyczna (najlepiej gdy to sport drużynowy gdyż z automatu daje Ci to nowe znajomości w Twojej okolicy) poprawia pracę mózgu i reguluje poziomy hormonów w organizmie. Wykopki śmieją się z rady "masz depresję? Idź pobiegaj!" Ale pamiętaj że leczenie depresji to nie tylko farmakologia (a tak
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wracaj do Polski. Znam kilka osób które wróciło i bardzo tego żałują.
Stara zasada przebywania zagranicą. Omijaj szerokim łukiem Polaków.

Jak jesteś wolny to rozglądnij się na miejscu za dziewczyną. Jak masz poukładane życie to szybko znajdzie się. Omijaj Polki.
1a6e1 9r33n: Zastanów się nad czym ty właściwie tęsknisz ? Za kaczyńskim ? Za nerwami i niskimi pensjami (o ile jest praca) ? Za naszymi Polskimi urzędnikami ?

Za czym tęsknisz.To nie tak,że Polska nie ma zalet,ale o jakie zalety Polski ci chodzi i pomyśl,czy nie możesz ich mieć również gdzie indziej. Jak przemyślisz to sobie podejmij decyzję.Tyle.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri