Wpis z mikrobloga

@pentoento: @TenTypTakMa: @Djelon: zgadza się, część naprawianych już widziałem i były ładnie poskładane, ale tutaj w Polsce były już trochę gorzej traktowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ostatnio znalazłem mega fajną sztukę z niskim przebiegiem, ale z jednego raportu wyszło, że po powodzi w Arizonie. Dotarłem do zdjęć z tego czasu i środek ogólnie nienaruszony, więc jestem ciekaw, czy idzie odnaleźć informację,
  • Odpowiedz
@Pendunate: po powodzi mają często na zdjęciach zaznaczony poziom wody (przy progu/słupku B). Często powódź jest symboliczna.

Zdjęcia zazwyczaj można kupić w dobrej jakości na autoauctions.io
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pendunate: czasem handlarze wykupują usługę wymazania danych o aukcji i historii zdjec raportów indeksowanych w google żeby potencjalny kupujący za dużo nie zobaczył
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pendunate: jeżeli faktycznie było po powodzi to gruby wał, bo w Polsce jest zakaz rejestracji aut z takim titlem wiec musiały być jakieś kombinacje z dokumentami. W stanach mają bardzo restrykcyjne podejście do uszkodzeń typu FLOOD/fresh WATER i nawet na pozór wyglądające na w pełni sprawne, odpalające i jeżdżące i tak dostaja title jeśli trafiło na plac z powodu wodnego incydentu
  • Odpowiedz
@Pendunate: jeżeli szukasz auta z USA/Kanady i upatrzysz sobie coś i chcesz je sprawdzić kompleksowo, dostać info jakiego nie znajdziesz w sieci to pisz do passioncars.pl Kto miał z nim do czynienia to wie.
  • Odpowiedz