Aktywne Wpisy

RiverStar +5

lubie-sernik +9
Zastanawia mnie fakt, że niektórzy przeżywają rozstanie z partnerem przez kilka lat.
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?
Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo





@l-RAD-l: Ja tak miałem podczas któregoś z meczów, gdy zobaczyłem w TV listę kontuzjowanych zawodników xd
@parov_stelar: ja właśnie mam odwrotnie, czerwona jest ok, ale biała mi się bardzo podoba
@mango: Właśnie strasznie mnie to wkurza, nie wiem po czyjej stronie leży wina, bo Macron przecież robił personalizowane koszulki dla Rakowa w tym sezonie