Wpis z mikrobloga

@anonim1133 a to przepraszam Cię bardzo, nastawiłem się negatywnie, ale umówmy się szczerze, taki mamy na wykopie klimat xD Ostatnie lata to dla mnie pałowanie starego i nowego Taco, który po Łonie przejął pałeczkę mistrza storytellingu. Doceniam Otschochodzi bo te kawałki mają fajny klimat i po prostu bujają, do tego też mieszkam na Tarcho :D oceniam też na plus Young Igiego aczkolwiek głównie za vibe. nadal bardzo szanuję Fisza i dla mnie
@Kutacz_2000: racja, jak ktoś może nie lubił rapu, ale czytając sam tekst bez nawijki czy nawet melodii. W porównaniu do popowego szitu to #!$%@? poematy lub też opis szarej rzeczywistość ówczesnego człowieka, bez koloryzowania jak to nie jest zajebiście czy na pokaz jak to teraz się dzieje w social mediach.
@kopek: @Pitaq: peja mocno trzymal sie z Doniem / dj deksem w kwestii bitow. Na youtube jest nagranie typu - kamerà za pejà - gdzie wbijaja do studia w jakims skansenie a tam Doniu nawala bity. Nie umiem tego zlokalizowac a szukalem wiele razy. Fajny filmik w klimacie Na Legalu