Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Koner1391: żyjemy w społeczeństwie gdzie nawet nie rozmawia się o seksie, a co dopiero o jakimś wbrew woli
Prawnie definicja molestowania, czy gwałtu jest niedoprecyzowana. Łatwiej milczeć niż coś zrobić, gdy zdarzają się sprawy, że gwałt na osobie małoletniej nie wystąpił bo "nie krzyczała".
Ciul wie nie siedzę w głowie tych bab. Może jak są bardziej znane chociaż chcą by świat się dowiedział, jak sprawca molestowania nigdy i tak nie
  • Odpowiedz
#!$%@? gosciu, kobiety są molestowane wszedzie.. nie musimy sobie tego nawet wymyslac


@Bananada: jak się trzeba zachowywać by nie molesstować? może niech kobiety zatrudnią ochronę lub nie wychodzą z domu skoro wszędzie im się krzywda dzieje
  • Odpowiedz
To pewnie ten nowy rodzaj molestowania, gdzie samiec mówi 'hej, może dasz mi swój numer telefonu?' powoduje, że kobieta staje się ofiarą.

Oczywiście tylko jeśli samiec jest mało atrakcyjny. Giga Chada nigdy nie molestuje.
  • Odpowiedz
@Koner1391 logika wykopkow

Kobiety ukrywają molestowanie źle

Kobiety mówią o molestowaniu również źle

¯\(ツ)/¯¯\(ツ)/¯

@szynszyla2018: Przecież op napisał wyzej o co mu chodzi xD wiec komentarz o logice typowo dla plusów.
  • Odpowiedz
@Bananada: wystarczy liść w pysk dać, lepe, jeśli ktoś jest niereformowalny i zaznaczyć,że tego sobie nie życzysz. z tego co słyszałem z damskiego towarzystwa, a nasłuchałem się trochę- Pomaga i działa. Zaoszczędzisz na terapii.
  • Odpowiedz
@Koner1391: wychodzi teraz coraz więcej tego, bo przez lata problem był zamiatany pod dywan - do dzisiaj wielu ludziom się wydaje np. że nie da się zgwałcić żony, bo to przecież żona i m.in. przez taką mentalność ofiary boją się zgłaszać takie zdarzenia. A jak wyżej wspomniano, molestowania i gwałty zdarzają się w praktycznie każdym środowisku - w miejscach pracy, w barach/klubach, w szkołach, a w showbiznesie to już szczególnie.
  • Odpowiedz
@whoohoo: spoko ja sobie radze, co nie zmienia faktu, ze tego doświadczyłam oraz że faceci czesto nie ogarniaja, ze to robią i to jest chyba najgorsze. Dlatego uwazam, se wazne jeat o tym mówić. Tylko tyle i az tyle
  • Odpowiedz