Wpis z mikrobloga

"We właścicielach jest większa skłonność do negocjacji cenowych. Klienci jednak muszą być świadomi, że nie można zaoferować komuś, kto chce sprzedać mieszkanie za 400 tysięcy złotych 300 tysięcy i kwota ta zostanie zaakceptowana – mówi ekspert."

Nie wolno oferować niższych cen, pamiętajmy, pan pośrednik przestrzega. Liczy się cena, którą ktoś chce, a nie którą ktoś może dać, tak działa gospodarka XD

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka
  • 20
@mickpl: Gość odrealniony, rozważałem dwa mieszkania z rynku wtórnego, te które kupiłem to cenę zbiłem o 15%. A te które rozważałem to po zakupie przeze mnie pierwszego mieszkania dostałem informację, że cena została obniżona o 20%. Więc jak ktoś chce teraz kupić z wtórnego to jest idealny czas na to bo ceny bardzo łatwo się zbija ;)
@mickpl

Dla polaka te kilka cegieł to dorobek życia i się obrazi xDD.

Kiedyś chciałem kupić daczę w górach, wyszły jakieś cuda z działkami, nielegalna zabudowa. To mówię właścicielom wprost, daję 30% mniej i macie problem z głowy, #!$%@? prawie się rozpłakali, przez kilka dni pisali mi smsy, że ich obraziłem i tak się nie robi. WTF?????

Dom dalej niesprzedany po 3 latach, wiem bo mam numer księgi wieczystej ¯\_(ツ)_/¯.
@jerry56: Ciężko mi powiedzieć, bo 2 lata temu nie obczajałem rynku nieruchomości, trochę taką decyzję na spontanie podjęłam z zakupem mieszkania przez sytuację z kosztami wynajmu. Ale obstawiam, że luźno 25% mniej kosztowały 2 lata temu